picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Olta Bayrağı

Bayraklar dünyası olarak olta bayrağı, olta bayrak fiyatları ve olta bayrak satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Olta bayrak ürünlerin genelde olta kamışının kullanılmasından dolayı bu adı almıştır. Yeni bir bayrak modeli olmasının yanı sıra ince uzun olması ile üst kısmı kıvrımlıdır. Diğer olta bayrak ürünlerinde ayıran en büyük özelliklerden biri de kolayca montaj edilmesidir. Düşük maliyetlere sahip olunmasından dolayı herkes tarafından kullanılan bir bayrak modeli olması ile çok ilgi gören bir bayrak çeşididir. Kendi aralarında farklı gruplara ayrılmasının yanı sıra birçok isimle piyasada telaffuzları yapılmaktadır. İstanbul olta bayrak üretimi sayesinde piyasanın en iyi üreticileri arasında kurumumuz yer almaktadır.

Son zamanlarda en çok tercih edilen bayrak türü olan olta bayrağı rüzgardan ve yağmurdan etkilenmediği gibi 360 derece rüzgara karşı dönebilmektedir. Firmaların önemle üzerinde durduğu bir bayrak çeşidi olması ile gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Kendisine ait bir bidona konularak sabitleme işlemi yapılması ile aynı zamanda olta bayrak fiyatı ile en düşük maliyetli bayrak türleri arasında yerini almıştır. Çakma aparatlar yerine sabitlenebilen sert zeminlerde kullanılan bir bayrak çeşidi olması ile düzgün görünümü bulunmaktadır. Her türlü mekanlarda kullanabileceğiz gibi özellikle sahil bölgelerinde ve rüzgarlı alanlarda daha çok kullanılmasının yanı sıra estetik görünümü ve sabit durması ile herkesin dikkatini çeken ürünlerdir. Aynı zamanda taşınma ve montajı konusunda rahat olmasının yanında kurumumuzdan fiyat teklifini mutlaka alınız. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz sayesinde olta bayrağı konusunda sizlere son modern teknoloji ürünler ile üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Bayraklar dünyası olarak bayrak ürünlerini güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz gibi dijital baskı makinelerinde sıfır hata ile basımları yapılmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz sayesinde ve dış mekanlarda kullanılan olta bayrağı aynı zamanda yağmur, güneş ve kötü kış şartlarında dahi boyasında akma bulunmamaktadır. Aynı zamanda olta bayrak satışı ile sizlerin güvenini kazanan kurumumuz alüminyum gövde ile raşel polyester kumaş kalitesi ile üretimleri gerçekleştirilmektedir. Bayrak ürünleri satın alırken mutlaka 2. Kalite malzeme kullanılmamasına dikkat ediniz.  30 yıllık deneyimli geçmişine sahip olmanın yanı sıra olta bayrağı konusunda 7/24 saat üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz