picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

En Uygun Yelken Bayrak Baskı Fiyatları

Bayraklar dünyası olarak en uygun yelken bayrak baskı fiyatları konusunda sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Yelken bayrak ürünleri reklam tanıtım faaliyetleri önem teşkil etmektedir. Yelken bayrağı açılış etkinliklerin yanı sıra fuar, mağaza önleri ve markalarınızı duyarmak için işyerlerinin önlerinde bulunmaktadır. 

Yelken Bayrak Fiyatları

 
Günümüzde yelken bayrak diğer bir ifadeyle plaj bayrağı olarak da bilinmektedir. Her çeşit yazı, fotoğraf ve grafik üzerine bastırabileceğiniz gibi esnek bir o kadar dayanıklıdır. Yelken bayrak iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılan bir ürün olmasının yanı sıra fiyat bakımında da oldukça ekonomiktir. Kurumsal kimlik çalışmalarında ön planda yer alan yelken bayrak ürünleri aynı zamanda kalabalık bir cadde de fark edilmenizi kolaylık sağlamaktadır. Bu bakımdan dolayı yapısı itibariyle rüzgarın estiği yöne dönmesinin yanında sürekli olarak açık kalabilen bir bayrak olmasının yanında markanızı en iyi şekilde temsil etmektedir. 
 

Yelken Bayrak Kullanım Alanları Nerelerdir?

 
Yelken bayrak kesimleri tercihinize bağlı olarak L bayrak veya damla bayrak olarak da kestirebilirsiniz. Yelken bayrağı kampanya, duyur veya kapı önü süslemelerinde önemli rol aldığı gibi aynı zamanda birçok etkinlikte bulunmaktadır. En çok tercih edilen reklam materyalleri arasında yer almasının yanında istenilen ölçü ve adetlerinize göre de farklılıklar göstermektedir. Yelken bayrak fiyatları konusunda öncelikli olarak 72x250cm ile 72x300cm ebatlarında bizlere siparişlerinizi verebilirsiniz. Yelken bayrak baskı ölçü ve adetlerinizi iletişim adreslerinden bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.
Yelken bayrak siparişlerinizi ücretsiz kargo ile kredi kartına taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır. Satış öncesi desteğimiz yanı sıra satış sonrası desteklerimizde bulunmaktadır. Günlük yaşantımızda aşırı talep alan yelken bayrak ürünlerimiz aynı zamanda gösterişliliği ile kullanım kolaylığı açısından da özellikle tercih edilen ürün arasında yer almaktadır. Raşel örgülü kumaş türlerinden üretilen ürünlerimiz aynı zamanda bayrak direği ve ağırlık dubası ile set halinde sizlere verilmektedir. Yelken bayrak siparişleriniz için bizimle iletişim adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.