picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Dubalı Bayrak

Dubalı bayrak, dubalı bayrak fiyatı, dubalı bayrak satışı konusunda bayraklar dünyası olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Günümüzde pazarlama ve reklam alanında en çok kullanılan bir bayrak türü olmasının yanında dış mekanlarda daha çok ön planda yer almaktadır. İnsanların ilgisini çeken ve uygun maliyetli reklam türü olmasının yanında son yıllarda iyice ilgi göstermektedir. Firmaların logosu ile birlikte kolayca yapabileceğiniz bu reklam araçları aynı zamanda istenilen ölçülerde hazırlanabilmektedir. Özellikle dış mekanlarda çekici ve etkili bir pazarlama yöntemi olan dubalı bayraklar için piyasanın en iyi firmasında yerimizi almaktayız.

Günlük yaşantımızda dubalı bayrak fiyatı alınmadan önce bayrak tasarımı hakkında sizlerden bilgi istenmektedir. Firmanın logo ve kampanya bilgilerini almak ile sizlerin bizlere vermiş olduğu tasarımlarınızın incelenip onaylanmasından sonra dubalı bayrak üretimleri yapılmaktadır. Uzun yılları kullanımı sağlayabilmek için özel üretilmiş kumaşlar ile yapılmasının yanı sıra bayrakların canlı kalabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu sayede üretilen dubalı bayrak ürünleri aynı zamanda şiddetli rüzgar, yoğun kar veya yağmura rağmen renkleri bozulmadan korunabilmektedir. Piyasanın en iyi kumaş ürününü sunan firmamız sizlere düşük maliyetli ve yıllar süren kullanımlarınıza olanak sunmaktadır. İstenilen boyutlarda hazırlanabilen bu bayrak ürünlerini seçmek için pek çok neden bulunmaktadır. Uzun yıllarda hiç bozulmadan kullanabileceğiniz gibi farklı seçenekleri de kurumumuz sizlere sunmaktadır. Hafif ovalimsi bir yapı ile göze hitap eden dubalı bayraklar aynı zamanda hoş bir görüntü sağlamaktadır.

Dubalı bayrak satışı konusunda kullanılan renk açısından herhangi bir sınırlama durumu söz konusu değildir. Geniş renk yelpazesine sahip olan dubalı bayrak ürünleri aynı zamanda firmanızın istemiş olduğu logoyu da ayarlamanıza olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda kolay taşınabilmesi gibi 24 saat kısa bir süre gibi hazır halen gelen bu ürünlerde çok uygun fiyatlara satışı yapılmaktadır. Olta bayrak adı verilen dubalı bayraklar aynı zamanda yaz aylarında daha çok plajlarda yer almaktadır. Uzunluk itibariyle standart ölçülerde bulunmasının yanı sıra güneş ışınlarında da etkilenmemektedir. Bu bakımdan dolayı dubalı bayrak ürünleri son derece kullanılması firmalar tarafından önemlidir.