picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Saten Dünya Bayrakları

Asya bayrak saten dünya bayrakları, satan dünya bayrak satışı, saten bayrak imalat konusunda özel bayrak üretimlerini sunmaktadır. Yabancı ülke bayrakları konusunda kuruluşların resmi protokollerinde tercih edilmektedir. Genellikle iç  mekanlarda kristal parlak satenden çift taraflı olarak imal edilmesinin yanı sıra kırlangıç ve masa bayrağı gibi bayrak üretimleri de gerçekleştirilmektedir. Dış mekanlarda ise saten bayrak üretimlerinin yerine raşel kumaş bayrak daha çok ön planda yer almaktadır. Çift kenarlı dikiş olmasının yanı sıra standart ve farklı ölçülerde bayrak imalatlarınız gerçekleştirilmektedir. Malzemelerin kaliteli ve dayanıklı olmasına özen gösteren Asya bayrak aynı zamanda diğer bayrak çeşitlerimizi de internetten görebilirsiniz.

Genellikle tören, konferans ve toplantılarda kullanılan saten dünya bayrakları özellikle medya önünde bayraklar önemli rol oynamaktadır. Özel ölçü ve ebatlarda kurumumuz en iyi bayrak üretimlerini gerçekleştirilmektedir. Siparişlerde hiçbir şekilde mağdur etmeyen Bayrak Dünyası olarak %100 müşteri memnuniyetini sizlere sunmaktadır. İnternet üzerinde yapılan satışlarda sipariş verme imkanları daha kolay olmanın yanı sıra uygun fiyata bizlerden ulaşabilirsiniz. Yıllardır sektörde hizmet veren Asya bayrak olarak sayısız referanslarımız sayesinde saten dünya bayrak satışı konusunda üretimlerimizi görebilirsiniz. Bayrak üretimlerimizin yanı sıra Atatürk posterleri, özel ve devlet kurumlarının başköşelerinde duran makam bayrakları da son derece önemlidir. Müşterilerinin kendilerine ait olarak renk ve logoları konusunda bizlerden görüş alabileceğiniz gibi aynı zamanda bizlere konu hakkında mail gönderebilirsiniz.

Her ülkenin kendi ait ülke bayrağı görülmektedir. Bu bakımdan dolayı saten bayrak imalatı konusunda sizlere her türlü yabancı bayrak üretimleri konusunda 7/24 çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İstanbul/Avrupa bölgesinde hizmet veren Asya bayrak aynı zamanda profesyonel ekip sayesinde tüm işlemleri sizlere sunmaktadır. Tüm Türkiye’ye hizmet veren saten dünya bayrakları konusunda 20x30 cm olarak stoklarımızda bulunmaktadır.  Yabancı ülke bayraklar çeşitliliğin olması ile özel şablonlarda müşterilerinin kullanımına açılmıştır. Saten dünya bayrakları özel saten kumaştan imal edilmesinin yanı sıra ülke bayraklarında da kullanılmaktadır.