picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Raşel Türk Bayrağı

Asya bayrak olarak raşel türk bayrağı, raşel türk bayrakları, raşel türk bayrak fiyatları konusunda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Raşel türk bayrak kumaşı genellikle rüzgara ve yağmurlu havalarda dayanıklı oldukları için ağırlıklı olarak dış mekanlarda kullanılmaktadır. Parlak görüntüsünden dolayı daha çok tercih edilen bir kumaş türü olmanın yanı sıra piyasada beğeni kazanan raşel türk bayrağı ünvanını elinde bulundurmaktadır. Gönder direkleri ile yelken bayraklarda ve dizi süsleme bayraklarında ağırlıklı olarak kullanılmasından dolayı tercih edilmektedir. Raşel türk bayrağı kumaşı deliklik yapısı sayesinde içinden rüzgarı alabilmesinin yanı sıra rüzgarın oluşmasında da bayrak üzerinde şiddeti azaltmaktadır.

Raşel Türk bayrağı yırtılma sürecini geciktirmesinin yanı sıra alpaka türk bayrağı gibi diğer bayrak kumaş imalatı ve üretim çeşitleri de bünyemizde yer almaktadır. Fakribaskyon ve kaliteli baskı türleri olan raşel Türk bayrağı aynı zamanda her türlü hava koşullarında akma ve solma söz konusu olmamaktadır. Bayrak kanunları ve TSE standartlarına göre üretimlerinin sağlanması ile istenilen adet miktarlarında satışlarımız gerçekleştirilmektedir. Özel ölçü ve dikimleri yapan Asya bayrak olarak raşel türk bayrakları konusunda piyasadaki liderliğini korumaya devam etmenin yanı sıra Kaliteli kumaş üretimi daha çok tercih edilen ürün haline gelmiştir.

Raşel Türk bayrak fiyatları olarak size piyasanın en uygun fiyatını vermekteyiz. Geniş gözenekli bir kumaş olması ile uzun süreli bayrak kullanımlarında sağlıklı bir kumaş olarak gösterilmektedir. Özellikle Atatürk postrelerinde kullanımından yaygın olarak kullanılan raşel Türk bayrağı firmamız bünyesinde yerini almıştır. Ofisimize gelerek tüm bayrak kumaşlarına bakabileceğiniz gibi bayrak fiyat teklifimizi de alabilirsiniz. Diğer malzeme bayrak kumaşlarının yanı sıra 1.sınıf ürünlerde kullanılmasının yanı sıra 200x300 cm ebat boyutundan başlayarak 1500x2250 cm’e kadar raşel türk bayrağı üretimlerini kurumumuzda gerçekleştirilmektedir. Esktra kolon güçlendirmelerinde çok şiddetli rüzgarlara bile karşı direnmesinin yanı sıra kurumsal firmalar tarafından istenmektedir.

Asya bayrak olarak farklı boyut ve özel bayrak çeşitlerimizin bulunmasının yanı sıra ücretsiz kargo seçeneğimizde sizler için bulunmaktadır. Satış öncesi ve sonrasında raşel türk bayrağı üretimlerini takip etmenin yanı sıra dış cephe asmalarında da sizlere de hizmet verilmektedir.