picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Ponje Türk Bayrağı

Asya bayrak olarak kurumumuz ponje Türk bayrağı, ponje Türk Bayrağı Fiyatları ve ponje Türk Bayrak Satışı konusunda sizlere hizmet vermektedir. Bayrak ve bayrak üretimlerinde kumaş ve baskı kalitesi son derece önemlidir. Her türlü hava muhalefetine karşı olarak çeşitli şartlara direk maruz kalan bayrak kumaşları solma ve akmalara neden olmamasından dolayı özel kumaş kullanmaktadır. Ponje Türk bayrağı üretiminde iplik ve kumaştan özel olarak imal edilmesinin yanı sıra kaliteli iplik kumaşının kullanılması gereklidir. Baskı kalitesinde yağmurda akmama ve güneş solmalarına karşı Asya bayrak olarak bayrak üretimlerini kaliteli olarak gerçekleştirmektedir.

Ponje Türk Bayrakları konusunda piyasanın en uygun ve kaliteli üretimlerini sağlamaktadır. Ponje kumaşı ucuz olmasından dolayı genellikle kısa süreli organizasyonlarda kullanılan bir kumaş türü olarak görülmektedir. Özellikle spor karşılamalarında, milli bayramlarda ve dış mekanlarda parti bayrakları olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bayrak türlerinde baskı arkaya geçebilme özelliğinin bulunması ile ponje Türk bayrağı sizlere özel olarak baskı kalitesinde sunulmaktadır. Aplikasyon baskı ve aşındırma tekniği sağlanmasının yanı sıra aşındırma tekniği kullanılarak baskı yapılabilmektedir. Pigment baskı tekniği kullanılmasının yanı sıra özellikle ince ve mat bir kumaş türünde oluşmaktadır. Ponje Türk Bayrağı Satışı için özellikle kumaş boyu önemli yer almaktadır. Ponje kumaş 100-150 cm arasında olması ile bayrak kenarları rezistans kesim özelliği de vardır.

Yurtiçi ve seçimlerde, konser, belediye törenleri ve benzeri organizasyonlarda genellikle ponje Türk bayrağı kullanılmaktadır. Bu bayrak türü ile milli bayramlarda öğrencilere verilmesinin yanı sıra 23 nisan çocuk bayramı veya 19 mayıs gençlik ve spor bayramı gibi resmi törenlerde daha çok boy göstermektedir. Tüm ölçülerde olmasının yanı sıra ponje Türk bayrak fiyatları konusunda da kurumumuz esnek davranmaktadır. Genellikle kullanımı sopalı olmasından dolayı ponje Türk Bayrağı satışı toptan alımları mevcuttur.

Asya Bayrak olarak ponje Türk Bayrağı özel %100 polyester kumaş kalitesinde üretilmektedir. Kırmızı renk ve ay yıldızlı motifinin yanı sıra parlak olarak görünmesi daha cazibe hale getirmektedir. Bu bakımdan dolayı özel törenlerde genellikle ponje Türk bayrağı kullanılmaktadır.