picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Kağıt Türk Bayrağı

Kağıt Türk Bayrağı, Kağıt Türk Bayrağı Fiyatları, Kağıt Bayrak Satışı konusunda Asya Bayrak olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kağıt bayrak ürünleri genelde eğitim kurumlarında ve resmi bayram törenleri ile festival dönemlerinde kullanılmaktadır. Kurumumuz dijital baskı ve selafonlu yöntemler ile bayrak üretiminin yanı sıra özel makine yardımı ile de parlak görünümlü olarak gerçekleştirmektedir. Plastik sopalı bayrak, ağaç sopalı bayrak ive ipe dizili kağıt bayrak ürünlerimizi de sitemizde bulabilirsiniz. Bayrak üretimlerinde kullanılan ürünlerimizde kağıtlar bütünü ile çevre dostu olarak kullanılmaktadır. 125x135 gram kaliteli kağıt bayrak üretimlerinde özel ağaçlardan imal edilmektedir. Müşterilerimizin isteklerine göre kullanılan kaplamalar ile uzun süre dayanıklı üretilmektedir.

Çift taraflı baskı yapılarak üretilen Kağıt Türk bayrağı aynı zamanda standart üretimlerde 15-20 cm ebatlarında olmaktadır. Özel etkinlik çalışmalarında insanların bayrakları rahat taşıyabilmeleri için 20 cm uzunluğunda tutma saplamaları olması gereklidir. Bu bakımdan dolayı kağıt Türk bayrağı fiyatları konusunda Asya bayrak tercih edilmektedir. Türk bayrağı ve Atatürk baskılı olan bayraklar milli bayram törenlerinde en çok kullanılan ürünler arasında yerini almıştır. Kurumumuzda seri üretim makinelerinin olmasının yanı sıra istemiş olduğunuz logo ve özel renklerde de sizler için baskıları gerçekleştirilmektedir. Kağıt bayrak satışında çift dikiş yöntemi ile tutturulabileceği gibi aynı zamanda Asya bayrak olarak düşük maliyetli ve uygun kalitede bizlerden satın alabilirsiniz. Satılan bayraklar ürünleri genelde ısıl yapıştırma yönteminde kullanılmasından dolayı kısa sürede bozulabilir ve kalitesiz ürünler meydana gelebilir. Bu bakımdan dolayı Asya bayrak olarak kağıt Türk bayrağı konusunda dikiş ipliklerimiz son derece kaliteli olmaktadır.

Kağıt bayrak çeşitleri olarak görülen ipe dizili kağıt bayrak ürünlerimizde çift dikiş kullanılmaktadır. Sizlerin istemiş olduğunuz kağıt Türk bayrağı ürünlerini kaliteli üretmek için özel makinelerimizde fabrikasyon baskı kalitesi ile gerçekleştirilmektedir. Uzman ekip ile hizmet veren kurumumuz tüm Türkiye’de bayrak üretimlerini sağlamaktadır. Asya bayrak olarak baskı tekniği kalitemizde aynı matbaalar tarafından da kullanılmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz kağıt Türk bayrağı ürünümüzde sopalı plastik ve sopalı ağaç türlerimizde uzun süreli kullanım şansına erişmiş olacaksınız.