picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

27li Türk Devletleri Seti

Asya bayrak olarak 27li Türk devletleri seti, 27li Türk devlet bayrak seti firmaları, 27li Türk devlet bayrak imalatı hakkında sizlere yardımlarımız bulunmaktadır. 26’lı eski Türk devleti olmasının yanında Türkiye Cumhuriyeti bayrağımız ile toplamda 27li Türk Devletleri kaide bayrağı seti tamamlanmaktadır.
 
Ahşap setten üretilmesinin yanında yukarıdan aşağıya 29 cm olması ile bayrak ve direk haricinde ise soldan sağa 65 cm genişliği bulunmaktadır. Bayrak ürünlerimiz 1. Sınıf çift saten kumaş ürününden üretilmesi ile baskı tekniği kalitesinde yapılmaktadır.
 
Baskı tekniği tekstil dijital baskı olmasının yanında ahşap direkler üzerinde yerinin almaktadır. Ürünler komple bir set olması ile karton ambalaj içerisinde sizlere gönderilmektedir. 27li Türk devlet bayrak seti firmaları olarak en uygun fiyat ve ekonomik olarak sizlere gönderimlerimiz bulunmaktadır.
 
Ürün üreticisi olarak kurumumuz sizlere özel ambalajda gönderimleri olmaktadır. 30 yıllık piyasanın bayrak üreticisi arasında yer alan kurumumuz 27li Türk Devletleri seti konusunda satış öncesi ve sonrası destek vermektedir.
 
Eski Türk bayrak ürünlerini tek tek alabileceğiniz gibi toplu bir şekilde de talep edebilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz en iyi kaliteden üretimin yapılmasının yanında empri baskı kalitesinden sağlanmaktadır. Ücretsiz kargo seçeneğimiz ile Türkiye’nin dört bir yanında gönderimlerinin olmasının yanında iletişim adreslerinden bizlerden destek alabilirsiniz. 27li türk devletleri seti konusunda aklınızda takılan soruları sorabilirsiniz.