picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Dijital Baskı

Bayraklar dünyası olarak dijital baskı, dijital baskı fiyatı, dijital baskı yapan firmalar konusunda ürünleriniz üretimlerini gerçekleştirmektedir. Son yıllarda hızla yaygınlaşan dijital baskı aynı zamanda her sektörde yoğun bir şekilde kullanılma alanları bulunmaktadır. Dijital baskı matbaa alanına göre çok daha hızlı hazırlanmasının yanı sıra büyük ebatlarda baskı yapabilme olanağına sahiptir. En önemli ve dış mekanda hava koşullarına karşı olarak dayanıklı bir şekilde yapılmaktadır. İç ve dış mekan olarak iki temel ana kategoriye ayrılan dijital baskı aynı zamanda fotoğraf baskı kalitesinde sonuçlar alınmaktadır. Dış mekan baskılarda daha pixelli görsel çıkması ile büyük ebatlarda baskılar yapılmaktadır.

İstanbul/ bağcılar merkezli olarak her türlü dijital baskı hizmeti vermesinin yanı sıra yüksek çözünürlük çözümler sumaktayız. Makine parkurlarımıza her zaman yeni ürünlerin eklemesinin yanında 5 metrelik dijital baskı makinesi ile dış mekan baskı ve büyük ebat baskı işlerinde üstün kalite hizmetini sizlere sunarız. Sizlere kaliteden ödün vermeksizin ürünlerimizi sunmanın yanı sıra dijital baskı fiyatı konusunda yardımcı olmaktayız. Ucuz dijital baskı kalitesi sunmakla kalmayan kurumumuz aynı zamanda %100 müşteri memnuniyetini sizlere sunmaktadır. Kurumsal baskı çözümlerinde yapmış olduğumuz hizmetlerin yanında piyasada 30 yıldır varız. Bu bakımdan dolayı tek bir müşteri şikayeti almayan kurumumuz istenilen zamanda ürünlerinizi teslim etmekteyiz. Ücretsiz kargo seçeneğimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize hızlı ve ekonomik ve bir o kadar kaliteli baskı hizmeti vermek için çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Bayraklar dünyası olarak bulunduğu konumun avantajlarından yararlanılması ile kaliteli hizmet almasına olanak sağlamaktadır. Bu bakımdan dolayı müşterilerimize baskı hizmeti yanında istenilen ölçü ve ebatlar istenmektedir. Teknolojik yatırımlar ile müşteri memnuniyetini yüksek tutmak içi dijital baskı yapan firmalar olarak 30 yıllık piyasa deneyimimiz bulunmaktadır. Bu yüzden dolayı en iyi makineler kurumsal firmamız yer almaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her yıl makine parkurunu yenilemenin yanında dijital baskı ürünlerinizi gözü kapalı bizlere emanet edebilirsiniz.