picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Büyük Afişler

Bayraklar dünyası olarak büyük afişler, büyük afiş fiyatı ve büyük afiş yapan firmalar konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Halkın bir düşün veya bir olayın varlığı konusunda bilgilendirme amacıyla duvarlara asılan, yapıştırılan ve sanatsal kaygı taşıyan resimli yazılı veya ilanlar olan afişler kurumumuz tarafından sizlere sunulmaktadır. Karşımıza her an her yerde çıkabilen bu tür afişler aynı zamanda bir önemli şekilde hazırlıkları yapılmaktadır. Bir afiş reklamın en önemli ölçüt olarak fark edilmesidir. Bu bakımdan dolayı sizlerin de fark edilmeniz konusunda afişler ile yardımcı olmaktayız. Süslü ve dekoratif yazıların yanı sıra okunaklı yazı karakterlerinin tercih edilmesi son derece önemlidir.

Afişlerde kullanılan yazı karakteri ile afişe oranla boyutu 1,5 ile 2 metre arasında olmaktadır. Akıcı, anlaşılır ve düzgün cümlelerin kurulması son derece önem ifade etmektedir. Piyasada 15 yıllık deneyime sahip olan kurumumuz büyük afiş fiyatları konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretmiş olduğu tüm ürünlerde piyasanın beğenisini kazanmıştır. Afişlerde yer alan başlık, alt başlık ve sloganlarda sözel bilgiler arasında hedef kitleye iletilmek mesajın güzel yazılması önem ifade etmektedir. 3 veya 5 sözcük ile oluşan başlık ürünlerin yanı sıra sözel mesajların on sözcüğü geçmesi durumunda okuma zorluğu görülmektedir. Bu bakımdan dolayı büyük afişler konusunda aklınıza takılan sorularınızı bizlere sorabilirsiniz.

Kısa süreli bir bakışta bile anlaşılacak kadar düzenli olmasının gerektiği afişlerde özellikle dikkat çekici resimlerde kullanılabilmektedir. Bu bakımdan dolayı düşünceli fotoğraf kullanımı ile illüstrasyon veya tipografi kullanımları afişi daha güçlü kılmaktadır. Kısa süre içerisinde büyük afiş yapan firmalar konusunda piyasanın en iyi firması arasında girmeyi başardık. Hedef kitleniz kısa zaman içerisinde istemiş olduğunuz slogan veya grafik tasarımlarınızı göndermeniz halinde uzun vadeli ve sağlam afiş üretimlerimizi yapmaktayız. Özellikle afiş reklamlarında görüntü sayısı yaklaşık 3/1 geçmemesi gereklidir. Aynı zamanda büyük afişler konusunda grafikler daha çok ön plana çıkmaktadır. Afişleriniz üzerinde büyük ölçekli resimlerin kullanılması son derece önemlidir.