picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Saçaksız Takdim Flaması

Bayraklar dünyası olarak saçaksız takdim flaması, saçaksız flama fiyatları ve saçaksız flama satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Takdim flamalarında arka ve ön tarafı saten kumaş olarak üretilmesinin yanında farklı renk seçenekleri ile firma ablemlerinin yapılmasını sağlamaktadır. Dernek, vakıf, spor kulüpleri ve daha birçok yerde kullanılmasının yanı sıra ürünümüzde kumaşların arasına sert karton yerleştirilerek kumaş sabitliği sağlamaktadır. Saçaklı ve saçaksız tercihlerine göre olmasının yanı sıra istemiş olduğunuz ebat ve ölçülerde takdim flamalarını yapmaktayız. Kumaş özelliği bakımından özel ilaç ile sulanmasının yanında rengi ve baskıyı bozmamasının yanında güneşli ortamlarda solmayacak şekilde ürünlerin üretimleri olmaktadır.

Sizlerin istemiş olduğunuz saçaksız flama satışı konusunda özel bir istediğinizin olmaması durumunda standart ebatlarda ölçümler yapılmaktadır. Ürün şekli olarak üçgen, kırlangıç veya geometrik şekillerde olması sizin talebiniz doğrultusunda ürünlerimizi sizlere sunmaktayız.  Ürünün içerisinde özel sert karton bulunmasının yanında ip sayesinde sizlerde etkili bir şekilde kullanabileceğiniz gibi son derece pratik bir üründür. Genellikle kapalı alanlarda kullanılmasının yanında topluluk ortamlarında hediye olarak sunulmaktadır.  Bu bakımdan dolayı saçaksız takdim flaması ürününde kurumsal firmalar tarafından tercihi edilmesi ile dernekler çoğunluk olarak karşımıza çıkmaktadır. Tanıtım fuarları, kapalı ve açık organizelerin yanı sıra sponsor ve temsilcilerin olduğu etkinliklerde kullanma olanağınız bulunmaktadır.

Günlük yaşantımızda reklam yapmak kadar gösterişli olması da son derece önemlidir. Bu bakımdan dolayı firmaların hedeflemiş oldukları reklam amaçlarına ulaşabilmeleri konusunda ekstra bir etki oluşturmaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretimlerini gerçekleştiren kurumumuz öncelikli olarak müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Saçaksız flama fiyatları konusunda piyasada lider olan bayraklar dünyası aynı zamanda 30 yıllık bayrak sektöründe geçmişe sahiptir. Bu bakımdan dolayı sizlere profesyonel iş ahlakına göre üretimlerini gerçekleştirmenin yanı sıra ücretsiz kargo seçeneği sayesinde sizlere hizmet vermektedir. Kurum ve derneklerin düzenlemiş olduğu yardım günü etkinliklerinde saçaksız takdim flaması kullanımları yaygındır. Çit taraflı kumaş baskı kalitesi ile üretimlerinin yapılmasının yanı sıra etrafı püskülsüz olarak sizlere sunulmaktadır.