picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Saçaklı Bayrak Flaması

Bayraklar dünyası olarak saçaklı bayrak flaması, saçaklı flama fiyatları, saçaklı flama satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Kurumsal firmaların reklam sektöründe istemiş olduğu bayrak türü olmasının yanı sıra dernek ve belediyelerde kullanımları oldukça yaygındır. Farklı amaç için kullanımları olmasının yanı sıra 12x18 cm ile 25x35 cm aralarında olmaktadır. Dijital baskı kalitesinde üretilen ürünlerde aynı zamanda çift kat saten kumaşa göre yapılmaktadır. Sosyal amaçlı kulüplerde de kullanılmasının yanında takdim flaması olarak da adlandırılmaktadır. Çift kat kumaş üzerine baskı yapılmasının yanında flamanın dik durması içinde içerisinde özel kağıt koyularak dik durulması sağlanmaktadır.

Saçaklı flama fiyatları konusunda piyasanın en iyi fiyatını sunmasının yanı sıra sıcak kesim olarak birbirlerine yapıştırılarak yapılmaktadır. Saçaklı flama ürünlerinde dilerseniz etrafına püskül ürünü de dikilme işlemi yapılmaktadır. Flamaların üst kısmına ip geçirilmesi ile istediğiniz yere kolayca asabilirsiniz. Genelde farklı flama türlerinin olmasının yanında en çok saçaklı flama türleri kullanımları yaygındır. Yüksek çözünürlüklü makinelerde basımlarının yapılması ile sınırsız renk ve en hızlı ile sorunsuz teslimatlarımızı sizlere sunmaktayız. Özel saten kumaş ürününden yapılan saçaklı bayrak flaması aynı zamanda ipli bir şekilde olmaktadır. İki yüzü de dijital ile emprime baskı kalitesi kullanılmasının yanında özel ilaçlanmış kumaşa solmayan ve akmayan baskı ile yapılmaktadır.

Ücretsiz kargo seçeneğimiz sayesinde flama bayrak sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerde çift kaç içi telalı veya karton kenarlı kaplama sayesinde 3 ile 5 cm saçaklı ürünleri de kullanılmıştır. Kaliteden ödün vermemenin yanı sıra saçaklı flama satışı konusunda en iyi ulaşımı sizlere sağlamaktayız. Bu bakımdan dolayı piyasanın en iyi flama üreticisi olmasının yanında bizlerden satın almış olduğunuz ürünlerinde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda kurumumuz tarafından sizleri geri alınmaktadır. Bu sayede sizlere herhangi bir maddi zarar sunmak istemeyen Bayraklar Dünyası aynı zamanda saçaklı bayrak flaması ile en iyi size tekrardan göndermektedir.