picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Üçgen Süs Flamaları

Bayraklar dünyası olarak üçgen süs flamaları, üçgen süs flama fiyatları, üçgen flama satışı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Süs flamaları genelde geçmişten günümüzde spor kulüplerinin maç müsabakalarında birbirine hediye etmiş olduğu bayrak modeli olarak tanımlanmaktadır. Son zamanlarda ise kurumsal firmalar, dernekler STK tarafından da yaygın olarak kullanımları bulunmaktadır. Genellikle dış ortamlarda sergilenen süs flamaları aynı zamanda süs bayraklar ile de karıştırmaları olmaktadır. Üretilen baskı yöntemi olarak en iyi ve kaliteli kumaş ürününden üretilmesinin yanı sıra en iyi ürün sınıfı arasında yerini almıştır. Kurumumuz bünyesinde üretilen ürünlerimizde çift kat saten kumaş kullanılmıştır.

Son teknoloji ve kaliteli dijital baskı yöntemi sayesinde üretilen ürünlerin yanı sıra çift kumaş tamamlanmanda öncede kumaşların arasında kalite ve görsel etkisini artırmak için karton ürünleri kullanımları olmaktadır. Üretimde kullanılan kartonlar flamaların buruşmasını ve dik durmasını sağlama işlemini görmektedir. Kurumumuz üçgen süs flamaları çevresi püsküllü olmasının yanı sıra istenilen ebat ve ölçülerde üretimleri gerçekleştirilmektedir. Süs flama ürünlerinde üçgen, beşgen, kara ve dairesel formlar kullanılarak üretimlerin yapılmasının yanında reklam malzemesi olarak da kullanımları olmaktadır. Flama modelleri özellikle üçgen flama satışı konusunda dikkat çeken dikiş kalitesinin de önemi büyüktür. Genellikle püsküllü ürünlerinde iplerin kalitesi ve dikişlerine de özen verilmemesi üretilen ürünlerim görselliğini de rahatsız etmektedir.

Flama ve bayrak ürünlerinde kullanılan boyalar Avrupa menşeli olup insan sağlığına ve çevreye zararlı olmaktadır. Kimyasal maddeler içermemesinin yanında su bazlı mürekkepler kullanılmasının yanı sıra birçok firma tarafından düşük maliyetli olmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanında üçgen süs flama fiyatları konusunda hizmet veren kurumumuz aynı zamanda uygun fiyat çerçevemizde sizlere yardımcı olmaktayız. Yüksek kaliteli olmasının yanında tüm şehir ve bölgelerde ücretsiz kargo ve anlaşmalarımız sayesinde üçgen süs flamaları sayesinde 2-3 gün içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. Piyasanın 15 yıllık tecrübeli olmamızın yanı sıra sizlere süs flamaları hakkında yardımcı olmaktayız.