picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Oval Flama

Bayraklar dünyası olarak oval flama, oval flama fiyatları ve oval flama satışı, oval flama imalatı konusunda hizmet sunmaktayız. Kristal saten kumaştan ve çift taraflı olarak üretimlerini gerçekleştirilen flama ürünlerinde çift yüzlü baskı ile iki kumaş arası karton tabakası konulmaktadır. Aynı zamanda dijital baskı kalitesi ile çok şık ve alımlı aynı zamanda kalıcı ve canlı renkler oluşturularak imal edilme işlemleri yapılmaktadır. Müşterilerimizin isteklerine göre her ölçüde yapılan oval flama ürünleri aynı zamanda teslim süresi yoğunluğuna göre 2-3 gün arası değişimler olabilmektedir.

Oval flama satışı ve kullanım alanları olarak bakıldığında özel sektörler, okullar, dernekler ve resmi daire ile vb. kuruluşlarda yer almaktadır. Hatıra bayrak flama ürünleri kurumumuz tarafından üretimleri gerçekleştirilmektedir. Kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetlerini birinci prensip olarak edinmenin yanı sıra deneyimli personelimiz tarafından özenle birinci sınıf kaliteli kumaş ürünlerinden üretimleri yapılmaktadır. Teslimat sonrası ürünlerimizde herhangi bir neden dolayı kaynaklanan sorunların oluşmasında ise tamamen firmamız sorumludur ve sizlere ücretsiz olarak yeni ürünlerimizi göndermekteyiz. Türkiye’nin dört bir yanına oval flama ürünlerinin gönderimi gerçekleştiren kurumumuz aynı zamanda sizlere İstanbul merkezli ofislerine davet etmektedir. İstenilen ebat ve ölçülerde özel olarak üretimlerini gerçekleştirmenin yanı sıra toplu alımlarda uygun fiyatlarımızı sizlere sunmaktayız. Çevre dostu ürün üretimlerini sağlamanın yanı sıra aynı zamanda atık maddeleri de geri dönüşme göndermekteyiz.

Oval flama fiyatları konusunda piyasanın en iyi fiyatını sunmanın yanında aynı zamanda kalite kalitesini de bir kez daha göstermiştir. 15 yıllık flama bayrak deneyimi bulunan kurumumuzda aynı zamanda sizlerin istemiş olduğu bayrak çeşitleri ile flama çeşitleri konusunda istek ve arzularınızı dinlemektedir. Bu bakımdan dolayı %100 müşteri memnuniyetini her zaman benimsemek ile tüm sorunlar karşısında yeni çözümler üretmektedir. Profesyonel ekip çalışması ile flama üretimlerini adım adım takip etmenin yanı sıra oval flama konusunda dijital baskı makinesi sayesinde parlak ve uzun vadeli üretim kullanımlarını sizlere sağlamaktayız