picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Seçim Bayrakları

Bayraklar dünyası olarak seçim bayrakları, seçim bayrak fiyatları, seçim bayrak satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Seçim bayrakları genellikle seçimler esnasında kullanılan parti bayrakları olmasının yanı sıra kendilerini simgesel anlamda daha iyi tanıtmalarını da sağlamaktadır. Seçim sırasında ulaşabilecekleri yer e halka götürülüp tanıtılma şeklidir. Seçim bayrakları özellikle partilerin güç gösterisi ve kuvvet anlamına gelmesinin yanı sıra değişik boylarda ve görse olarak daha iyi sizlere sunulmaktadır. Birçok yerde kendisini tanıtmak isteyen partililer bu bayrak türlerine önem vermektedir. Seçimlerde adayların yapmış oldukları bayrak,flama, poster ve resimlerin tanıtımında reklam aracılığı ile kullanılmaktadır.

Cadde ve sokakları süslemek için kullanılan seçim bayrakları aynı zamanda reklam tanıtım amacı konusunda lider durumda yer almaktadır. Siyasi partilerin ve bağımsız adayların seçim propagandasında kullanılan en önemli materyal olması ile adayların logo ve sloganlarını hedef kitleye aktarılmasında önemli rol oynamaktadır. Seçim dönemlerinde mitinglerde, ziyaretlerdeki meydanlarda daha çok süslemektedir. Kurumumuz 30 yıllık geçmişine sahip olmasının yanı sıra seçim bayrak fiyatları konusunda da yardımcı olmaktayız. Özellikle seçim bayrakları partilerin istemiş oldukları ölçü ve kumaş kalitesine göre üretimleri yapılmaktadır. Bayrak üretimlerinde 20x30 cm olması 30x45 mt kadar uzanabilmektedir. Parti ve seçim bayrak üretimlerinde fiyat almadan önce yaptırmayı düşündüğünüz adetleri bizlere yazabilirsiniz. 1000 adetten parti bayrakları ürünlerinizinde kurumumuz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir.

Bayrak ürünleri insanların aklına genel olarak ülkeleri temsil eden kumaş ürünleri gelmektedir. Özellikle siyasi partilerde bu bayraklar kullanılması ile seçim bayrak satışı konusunda da kurumumuz tarafından yardımcı olunmaktadır. Bayrak üzerlerinde amblemlerinin bulunmasının yanı sıra her türlü etkinliklerde rol oynamaktadır. Bu bakımdan dolayı sizlerin vermiş olduğunuz toplu siparişlerinizde raşel kumaş kalitesi kullanılarak en iyi ürünü ortaya çıkarmaktayızParti tanıtım bayrakları genelde mitingler, sokaklarda ve caddelerde ön planda yer alırken yardım çalışmalarında da kullanımları olmuştur. Sizlere sunmuş olduğumuz seçim bayrakları ürünlerinde toptan siparişlerinizde 24 saate kadar hazırlama işlemlerine başlanmasının yanı da bayrak imalat sektöründe de güvenli ve kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir.