picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Üçlü Masa Bayrağı

Üçlü masa bayrağı, üçlü masa bayrak fiyatı ve üçlü masa bayrak satışı konusunda sizlere Asya bayrak olarak hizmet vermekteyiz. Özel olarak saten kumaştan üretilen bayrak çeşitlerimiz ile müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Ebat ve ölçüler olarak baktığımızda 15 cnm x 22,5cm olmasının yanı sıra serigraf veya dijital baskı tekniği ile işlemleriniz yapılmaktadır. Çift kat taraflı baskı ve kenarları sıcak kesimli olan masa bayraklarında 1. Kalite kumaş türlerinden üretimleri gerçekleştirilmektedir. Birçok okul ve özel devlet kurumlarında kullanılan üçlü masa bayrağı aynı zamanda gerçek renk kalitesini yansıtmaktadır.

Firmamızın kaliteli ve yüksek çözünürlükte üretmiş olduğu ürünlerde, aynı zamanda üçlü masa bayrak fiyatı konusunda en uygun fiyat teklifini sizlere vermektedir. Günlük yaşantımızda kamu kurum ve kuruluşlarda yer alan üçlü masa bayrağı ürünleri aynı zamanda bireysel veya kurumsal olarak özel şirketlerin CEO masalarında da bulunmaktadır. Özellikle ülkemizde vatansever kişiler olduğumuzdan her eve bir bayrak sloganımız ile sizlere perakende bayrak satışlarımızda bulunmaktadır. Asya bayrak olarak 30 yıldır piyasaya hakim olmanın yanı sıra aynı zamanda tekli, üçlü masa bayrağı ve dörtlü masa bayrak satışlarını da gerçekleştirmektedir. Türk bayrakları haricinde direk bayrağı ve makam bayraklarını son modern teknolojiler ile üreten kurumumuz 7/24 çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Sizlere sunulan ürünlerimizde fabrikasyon hatalardan kaynaklı bir durumun söz konusu olması halinde ürünlerimizi bizlere geri iade edebilirsiniz.

Üçlü masa bayrak satışı konusunda tüm ürünlerimizde ambalajlama yapılarak güvenilir bir şekilde müşterilerimize teslimiyetleri yapılmaktadır. Sizlerden teslim edilme konusunda herhangi bir ücret alınmamasının yanı sıra ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde kapınıza kadar getirmekteyiz. Bu bakımdan dolayı üçlü masa bayrağı konusunda %100 müşteri memnuniyetimiz bulunmaktadır. İstanbul/Yenibosna ilçesinde Asya bayrak olarak sizleri ofisimize davet ederek, bayrak üretimlerini yakından tanımanıza isteriz. Masa bayrağı veya farklı bayrak ürünlerimizi satın almak istemeniz durumunda birebir iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz üçlü masa bayrağı ürünümüzde herhangi bir kimyasal madde kullanımı olmamanın yanı sıra boya kokusu da bulunmamaktadır.