picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Tekli Masa Bayrağı

Tekli masa bayrağı, tekli masa bayrak fiyatı, tekli masa bayrak satışı konusunda sizlere her türlü destek ve hizmet vermekteyiz. Tüm bayrak üretimlerinde en iyi şartlarda yapmanın yanı sıra istenilen sayı kadar üretim firması ile gerçekleştirilmektedir. İstenilen ebat ve ölçülerde olmasının yanı sıra her türlü bayraklara ve logolara renk verilmesi özel üretimler yapılmaktadır. Bireysel ve kurumsal isteklere göre gerçeğe dönüştürme çabası içerisinde olan kurumumun en doğal ve en iyi kumaşı kullanmaktadır. Genel olarak saten kumaşta 15 cm x22,5 cm ölçülerinde üretilmesi ile dijital bası tekniği ve transfer baskı kalitesi ile çift kat ve çift dikişli olarak yapılmaktadır.

Tekli masa bayrak fiyatı konusunda kurumumuz tarafından fiyat teklifi alabilirsiniz. Birçok okul ve özel devlet kurumlarda kullanılmasının yanı sıra özel şirketlerde de masa bayrak üretimleri gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra gerçek renk kalitesinden ödün vermeden üretilen bu ürünlerimiz ile her zaman hızlı ve teslimat garantisi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Asya bayrak tekli masa bayrağı üretiminde saten kumaşa önem vermek ile seri şekilde üretimleri gerçekleştirmektedir. Bu bakımdan dolayı toptan satın almış olduğunuz bayrak ürünlerimiz sizlere daha iyi görünüş vermesinin yanı sıra uzun vadeli kullanımları da olmaktadır. Türk bayrağı tüm kamu kurum ve kuruluşlarda masa ve makam odalarında kullanıldığı gibi aynı zamanda bireysel ve özel şirketlerde de tekli masa bayrağı olarak yer almaktadır.

Kurumumuz tekli masa bayrak satışı konusunda tüm adım adımları tek tek inceleme  aşamasından sonra sizlere ürünlerini göndermektedir. Aynı zamanda üretim yapılırken her türlü bayrak kalitesine önem vermek ile sizlerin istek ve doğrultularınızda işlemler gerçekleştirilmektedir. Kaliteden taviz vermeyen Asya bayrak olarak tekli masa bayrağı konusunda her türlü sizlere satış öncesi ve sonrası destek olmaktadır. Piyasada 30 yıldır bulunmanın yanı sıra %100 müşteri memnuniyeti olarak tüm ürünlerde garantisini sizlere sunmuştur.