picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Pirinç Bayrak Direği

Pirinç bayrak direği, pirinç bayrak direk fiyatları, pirinç bayrak satışı konusunda Asya bayrak olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Taban ve ay yıldız sarı kaplı metal malzemelerden üretilmesinin yanı sıra salon ve makam odalarında kullanılmaktadır.

Masa bayrağı olarakta bilinmesinin yanı sıra sizlere ambalaj içerisinde gelmektedir. Yapılan üretimlerde ileri teknoloji makinelerinin kullanılması ile paslanmaz sorunlarına karşı yenilik yapılmıştır. 30 yıllık piyasa birikimine sahip olan kurumumuz sizlere en iyi masa bayraklarını sunmaktadır.

Uzman ekip ve profesyonel kadrosu ile 7/24 saat çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Ürün kalitesini artırmayın hedeflemek ile kaynak kırılmalarında ve deformasyonların önlenmesinde önemli yenilikler yapılması ile 1.sınıf kalitede ürün elde edilmiştir.

Kurumumuz sizlere pirinç bayrak direği konusunda en iyi kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır. Bu bakımdan dolayı paslanmaz direk ürünlerinde ile ilgili tüm işlemlerde bizlere iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz. Ürün teslim aşamasından önce pirinç bayrak direk fiyatları konusunda iletişim üzerinden veya mail yolu ile fiyat teklif listemizi isteyebilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz ofisimize gelerek imalat yerimizi inceleyebilirsiniz. Paslanmaz pirinç bayrak direkleri konusundan kaynak işlemi ile başlayıp paketleme işlemine kadar birçok işlemlerde adım adım gidilmektedir.  Kurumumuz tarafından üretilen makam bayrağı yanı sıra pirinç masa bayrağı ürünlerinin de üretimlerini gerçekleştirmektedir. Müşteri isteği doğrultusunda sizlere sunmuş olduğumuz pirinç bayrak direği ile ilgili olarak sistemli olarak makinelerimizde üretimleri sağlanmaktadır. Ücretsiz kargo ile sunmuş olduğumuz ürünlerimizde herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda mesuliyet firmamız tarafından kabul edilmektedir.

Pirinç bayrak satışı konusunda sizlere en iyi sarı tabanlı ve metal gövdeli bayrak direkleri kurumumuz tarafından sizlere sunulmaktadır. Genellikle paslanmaz bayrak direklerinde sıkça rastlanan birkaç sorun yaşanmaktadır.

Redüksiyon kaynak birleşiminden kırılmasını önlemek amacıyla standart olmamasının yanı sıra özel üretilmiş ve gövde içerisinde direk boyunlara göre ark kaynak işlemleri yapılmaktadır. Masa bayrakların kullanılan direk ürünleri krom, nikel ve pirinç malzemelerinde yapılmaktadır. Ancak genellikle kaliteyi ve kalıcılığı temsil etme konusunda pirinç bayrak direği kabul edilmektedir.

Tüm direk satışları ile stoklu olarak sizlere sunulan ürünlerimizde aynı zamanda tekli, ikili ve üçlü ve hatta beşli olarak masa direkleri üretimleri gerçekleştirilmektedir. Özellikle pirinç bayrak direği makam odası, ceo odası ve oteller gibi daha birçok özel kurumda kullanılmaktadır.