picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Masa Bayrak Direği

Masa bayrak direği, masa bayrak direk fiyatları ve masa bayrak imalatı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Pres sistemi sayesinde basılan bayrak direklerimizde aynı zamanda güçlü bir krom kaplaması yapılmaktadır. 33 cm olarak uygulanan bayraklarda aynı zamanda birçok direk çeşidimizde yer almaktadır. İdeal Türk bayrağı ölçülerinde üretilen ürünlerimize masa üzerinde fazla yer kaplamadığı gibi aynı zamanda geniş taban yapısı ile devrilmemektedir. Bu sayede masa bayraklarınızı uzun süre kullanımlarınıza açıktır. Satın almış olduğunuz ürünlerinizi kendi orijinal kutusunda sizlere kargo edilme işlemleri yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurumumuz aynı zamanda sorunlarınıza en kısa süre içerisinde destek vermektedir. Asya bayrak olarak masa bayrak direği iç mekanlarda masa üzerinde bulunan metal direklerdir. Bu direkler ile vidalı olması masa bayraklarının düşmesini engellemektedir. Sizlere sunulan TSE 15x22,5 cm ebatlarında polyester kumaş ile üretilen bayrak ürünleri aynı zamanda çift yönlü olarak dikilerek üretimleri gerçekleştirilmektedir. Özel emprime baskı ve dijital baskı sayesinde masa bayraklarınızın daha parlak görünmesine olanak sağlamaktadır. Kamu kuru ve kuruluşları ile toplantı odaları, uluslararası salon toplantıları, holding ve daha birçok özel sektörde masa bayrak direği kullanılmaktadır. Bayrak üretiminde piyasanın en iyi firmalarında arasında yer almanın yanı sıra %100 müşteri memnuniyetini sizlere sunmaktayız. Bayrak satış ve satış sonrası işlemlerde herhangi bir şekilde zarar gören ürünlerimizin geri iadesini alıyoruz. Bu sayede piyasanın en iyi olmasının yanında masa bayrak direk fiyatları konusunda da en iyi fiyatı veriyoruz. V tipi ve T tipi masa bayrakları olduğu gibi 8,5 x 24 cm ebatlarda kullanımları olmaktadır.

Masa bayrak imalatıile paslanmaz alüminyum ve pirinçten imal edilmesi, stoklarımızda bulunan bayrak türleri arasında yerini almıştır. Masaüstü bayrak direkleri 4 çeşit olması ile sizlerin bizlere sunmuş olduğu ebat ve ölçümlerde de bayrak üretimleri kurumumuz tarafından son modern makineler ile gerçekleştirilmektedir. Bayrak direklerinin dış mekanlarda öneme sahip olduğu gibi iç mekanda da bir o kadar önemlidir. Bu bakımdan dolayı iç mekanı da düşünen kurumumuz masa bayrak direği konusunda en iyi üretimlerini seri olarak sağlamaktadır.