picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Krom Bayrak Direği

Asya bayrak olarak krom bayrak direği, krom bayrak direk fiyatları, krom bayrak satışı konusunda hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Krom masa bayrağının diğer ismi ise gümüş masa bayraklarıdır. Zamak malzemeden işlenmiş olan bu tür bayrak direkleri özellikle krom ile kaplanmaktadır. Masa direğinizi tabanı 6,5 cm çapında olmasının yanı sıra çubuk uzunluğu ise 32 cm civarındadır. Masa direklerinde taba delikleri özel çekilme yapılması ile tüketicilere sunulmaktadır. Genellikle 5’li kutular sayesinde ürünler muhafaza edilme işlemi yapılmaktadır.

Sizlere sunulan krom bayrak direği ürünleri genellikle birçok kullanım alanında yer almaktadır. Özellikle holdingler, okullar, dernekler, partiler masa bayrağı olan yer de kullanımları bulunmaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetini birinci seviyede alan ve bunu prensip edinen kurumumuz aynı zamanda %100 satış öncesi ve sonrası olarak destek vermektedir. Profesyonel ve deneyimli ekip tarafından özenle yapılan çalışmalar neticesinde teslimat öncesinde sizlere gönderilmeden önce krom bayrak direk fiyatları hakkında sizlere fiyat teklifi sunulmaktadır. Tarafınıza sunulan fiyat konusunda anlaşma yapılması ile sizlere ürünlerinizin basım aşamasından itibaren teslimiyetine kadar tüm adımlar kontrol edilmektedir. Kurumumuz tarafından sizlere sunmuş olduğumuz krom bayrak direği ürünlerinde herhangi bir nedenden dolayı kaynaklanan sorunlarda tamamen firmamız sorumlu tutulacağını sizlere bildirmek isteriz. Sorunlarınızı dinlemek ve yeni çözümler getirme konusunda bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Krom bayrak satışı konusunda ücretsiz kargo seçeneği sunan kurumumuz aynı zamanda ihtyiaçlarınız doğrultusunda sizlere ürünlerini göndermektedir. Stoklu olarak daimi ürünlerini bulundurmanın yanı sıra istenilen ebat ve ölçülerde krom masa bayrakları yapılmaktadır. Genellikle bu ürün kalitesinde farklı firmalardan temin edemezsiniz. Sizlere özel ve krom ( gümüş) ürününden yapılması ile uzun süreli dayanıklıdır.  Pres sistemi sayesinde basılan ürünlerde alt tablanın güçlü olması son derece 1.sınıf kaliteli üründen yapıldığını ifade etmektedir. CNC işlemelerde tornalama ile üretilen krom bayrak direği makam masalarında fazla yer kaplamamaktadır. Kamu kurum veya özel firma bayraklarınızı takmak istemeniz durumunda üstün vida ile açmanız gereklidir. Ayrıca bayrağın yatay durması veya torbalanmasını önlememektedir.