picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Beşli Masa Bayrağı

Asya bayrak olarak beşli masa bayrağı, beşli masa bayrak fiyatı, beşli masa bayrak satışı konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Masaüstünde birkaç bayrak bulundurulmasını isteyen bazı kurumsal firmalar için özel olarak imal edilmektedir. Göze hoş görüntü vermesinin yanı sıra çalışma yapmış olduğunuz firmaların veya ortak olmuş olduğunuz firmaların bayraklarını sergilemelerini yapabileceğiniz özel bayrak türüdür. Sizlere özel olarak üretilen beşli masa bayrağı bir ömür boyu kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Günlük yaşantımızda normallerde ikili masa bayrağı daha çok kullanımı yapılırken kamu kurum veya özel kurumlar tarafından değişkenlik gösterebilmektedir.

Kaliteli ve paslanmaz krom direklerinde üretilmesi ile beşli masa bayrak fiyatları konusunda uygun fiyata sizlere sunulmuştur. Genelde içeride ve masa üzerinde kullanılmasının yanı sıra masanın sağ köşesinde durmakta ve fazla yer kaplamamaktadır. Bu bakımdan dolayı birçok firma bu tür bayrakların alışlarını yapmaktadır. Özel vidalı olması ile beşli masa bayrağı ürünlerinde hiçbir şekilde devrilme olmamaktadır. Ayrıca içeride yanı başınızda koyulan masa bayraklarında herhangi bir kokuya rastlamanız zordur. Parlaklığı ve görkemliği sayesinde ofisinize veya makam odanıza gelen müşterilerine gözüne güzel görüntü verecektir. TSE ölçülerine göre üretilen bu tür bayrak ürünlerimizde herhangi bir şekilde kimyasal madde kullanıma rastlamanız olanaksızdır. Herhangi bir durumda bayraklarınızda akma veya solma görmeniz durumunda bizlere iletişim adreslerinde mutlaka ulaşınız.

Asya bayrak olarak beşli masa bayrak satışı ile tüm kamu kurum ve özel şirketlerin bayraklarını temin etmektedir. Sadece bayrak üretiminin yanı sıra direklerini de beraber sizlere gönderimlerini sağlamaktadır. Masa bayrağı ve direği konusunda toptan alımlarınızda sizlere indirimli fiyat listesi sunulmaktadır. Bayrak satışlarımızda piyasanın en iyi markası arasında yer almamızın yanı sıra özellikli beşli masa bayrağı üretimi konusunda bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aynı zamanda istemiş olduğunuz tüm ürünleriniz için ücretsiz kargo seçeneği sunmamızın yanı sıra 2 iş günü içerisinde teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede beşli masa bayrağı sizlere özel olarak ambalajlı bir şekilde de gelmesini sağlamaktayız.