picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Telalı Makam Bayrakları

Asya bayrak olarak Telalı Makam Bayrakları, Telalı Bayrak Fiyatları, Telalı Bayrak Satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Genellikle telalı makam türk bayrağı makam odalarında kullanılmasının yanı sıra saten kumaştan üretilmiştir. Ölçü ve ebat olarak 100x150 cm olmasının gerekliliğinin yanı sıra saçaklı ve saçaksız olarakta imal edilmektedir. Kaliteli kumaş ve özel makine yardımı ile üretilen makam bayrakları aynı zamanda yerli tela veya ithal tela ile yapılan bayrakların tamamında dikkatli yapılması son derece önemlidir. Satış sonrası sizlere de garanti desteği sunan kurumumuz aynı zamanda makam bayraklarında pirinç ve krom nikel için makam bayrak direklerini de bizlerden temin edebilirsiniz.

TSE kanunlara göre üretilen bayraklar aynı zamanda T.C kanunu gereği olarak Türk bayrağı makam sahibinin sağında bulunması gereklidir. Türk bayrağı ürünlerinde direğe ay-yıldız ambleminin takılması ile olmasının gerekliliği gibi aynı zamanda makam masasına da ayakta kalabilen standart telalı makam Türk bayrağı ile de yapabileceksiniz. Telalı makam bayrakları saten kumaş kullanılması gibi tela sıvanması ile bayrağın sert duruşunu sağlamaktadır. Makam direklerine bayrakları asmak için ise halka ve ipleri kurumumuzdan temin edebilirsiniz.  Kamu ve özel kurumların makam odalarında ve çeşitli organizasyonlarda kullanılan telalı bayrak fiyatları içinde sizlere yardımcı olmaktayız. Üretim aşamasından teslim süresine kadar tüm aşamaları sizlere kurumumuz bildirmektedir.

Telalı makam bayrakları genelde makam odalarında, konferanslarda, toplantı ve resmi törenlerde kullanılmasının yanı sıra firma yönetici odaları ile farklı birçok tanıtımlarda kullanılmaktadır. Dijital baskı tekniği sayesinde bayrakların parlak ve canlı durmasını sağlayan kurumumuz aynı zamanda telali bayrak satışı konusunda da en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. Telalı ve saten çift kat kullanılmak üzere iki ayrı olarak hazırlanmasının yanı sıra bayrakların direk üzerinde kalıp halinde durmasını da sağlamaktadır. Makam bayraklarının daha net görünmesi için çoğu bayrak ürünlerinde telalı olarak kullanılmaktadır. Asya bayrak olarak müşterilerimizin istemiş olduğu şekilde bayrağın kenarlı saçaklı olarakta yapılmaktadır. Profesyonel ve ekip çalışması ile telalı makam bayrakları konusunda 7/24 saat her türlü desteği sizlere sağlamak için çalışmalar kurumumuz tarafından gerçekleştirmektedir.