picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Salon Bayrakları

Bayraklar Dünyası olarak Salon Bayrakları, Salon Bayrak Fiyatları, Salon Bayrak Yapan Firmalar konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Bayraklar genellikle kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra özel şirket ile şahıs büro firmalarında kullanılmaktadır. Bayrakların imalatlarını yapan kurumumuz bu tipteki bayrakların üretimlerine çok önem vermektedir. Özenli ve itinalı olarak salon bayrak üretimleri yaparken aynı zamanda bayrak direk ölçülerine göre hareket etmektedir. Salon bayrağı genellikle makam sahiplerinde makam bayrağı yerine de kullanılmaktadır. Çift taraflı olarak yapılan bu bayraklarda özel saten kumaştan üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Salon Bayrakları genellikle güneş ışınlarından solmayan kaliteli boyalar kullanılması ile dijital ve transfer baskı tekniği sayesinde bayrak basımları sağlanmaktadır. Salon bayrağının ebadı standart ölçülerde bulunmasının yanı sıra 100x150 cm olarak görülmektedir. Krom ve sarı pirinç direkleri ile kullanılan salon bayrak fiyatları ve flama kenarları aynı zamanda çeşitli simli saçaklar ile de süslemeleri yapılmaktadır. Bayraklarımızın ayrıcalığı olarak baktığınızda yağmur, kar ve şiddetli rüzgarlı havalarda korunan ve dünyadaki en iyi kumaş üretimlerimizi kurumumuzda bulunmaktadır. Bayrak imalatı konusunda profesyonel işler yapan salon bayrakları olarak %100 müşteri memnuniyetini sizlere sunmaktadır. Bunun yanı bayrakların dalgalanma özelliği sayesinde daha parlak ve güzel hoş görüntüler elde edilirsiniz. Güneş hastalığı ile yıkama hassaslığına önem verilmesi ile herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda mutlaka firmamız tarafından destek alınız.

1. Sınıf Saten kumaş kalitesinde bayrak üretimlerinde her zaman pürüzsüz ve her zaman estetik görünümü bizler için önemlidir. Sizlerin özel olarak istemiş olduğu bayrak üretimlerinde saçaklı ve saçaksız üretimlerimiz bulunmaktadır. Salon bayrağı yapan firmalar olarak baktığınızda piyasanın en uygun fiyat ve kalitesini sunmaktadır. Aynı zamanda salon bayrağı haricinde sizlere Türk Bayrağı üretimlerini de yapmaktayız. Dijital baskı makinemiz sayesinde sizlere bayrak üretimleri konusunda profesyonelce 7/24 saat satış öncesi ve sonrası bayraklar dünyası olarak hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda üzerimize düşen görevlerimizi yerine getirmenin yanı sıra son teknolojileri de yakından takip etmekteyiz. Salon bayrakları üretimi aşamasından itibaren tüm aşamalarda sizlere her konuda yardımcı olmaktayız.