picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Saçaklı Makam Bayrağı

Bayraklar Dünyası olarak saçaklı makam bayrağı, saçaklı makam bayrak fiyatı ve saçaklı bayrak satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Saten kumaştan üretilen bayrak ürünlerimizde 100x150 cm ölçülerinde yapılmaktadır. Dijital baskı tekniği ile çift kat taraflı baskı ile kenarları sıcak ve kesimli olarak isteğe göre saçaklı bayrak satışı gerçekleştirilmektedir. Kurumumuz 1. Kalite kumaştan üretilmekle beraber imalatına özen göstererek piyasanın en iyi bayrak üretimlerini sizlerin ayağınıza kadar getirmiştir. Profesyonel ve ekip çalışması üretilen bayrak ürünlerimizin yanı sıra birçok okul, dernek, devlet kurumları ve kurumsal firmalara satışlarının da sitemiz tarafından yapılmaktadır.
 
Parlak renk kalitesi ve özel makineleri sayesinde en hızlı şekilde bayrak teslimatlarını gerçekleştirmektedir. Genellikle saçaklı makam bayrakları makam odalarında bulunan masaların sağ arka tarafında direk bayrakları sayesinde konuşulması gereklidir. Aynı zamanda kurumun veya firmanın makamını temsil etmektedir. Bu bakımdan dolayı makam (pürüzlü ) saçaklı makam bayrağı satın alırken mutlaka makam bayrak direğinizi de almayı unutmayın. Sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerimizde aynı zamanda saçaklı makam bayrak fiyatı konusunda da piyasanın en iyi fiyat ve kalitesini sunmaktadır. Bu yüzden dolayı Bayraklar dünyası olarak çift kat saten kumaştan imal etmek ile TSE standart ölçülerinde üretimlerin yanı sıra bayrağın çevresinde saçak ve simli dikimleri yapılmaktadır. Makam bayraklarınızda ayrıca dilemiş olduğunuz firmanızın da logosunu bastırabilirsiniz. Makam bayrağı olarak baktığımızda telali ve çift kat saten makam bayrağı olarak 2 tür bayrak türü bulunmaktadır.
 
Kalın saten kumaştan üretilen saçaklı bayrak satışı aynı zamanda özel makam odalarında bulunmaktadır. Dijital baskı aşamasından itibaren bayrağa verilen renklerin belirginleşmesi ile baskıda kaliteli olması için 200-300 derecede arasında ise fikse makinelerinde geçilerek imalatı gerçekleştirilmektedir. Saçaklı makam bayrağı direk üzerinde kalıp halinde durulmasını sağlayan ve bayrağa oldukça hoş bir görüntü vermektedir. Baskı işleminden sonra ısı ile yapıştırılan kumaş plastik karışımında bizlere sert ve parlak bir bayrak olarak verilmektedir. Bu bakımdan dolayı kurumumuz sizlere en iyi saçaklı makam bayrağı üretimini yapmakla beraber %100 müşteri memnuniyeti sumaktadır.