picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Okul Bayrak Flamaları

Okul Bayrak Flamaları, Okul Bayrak Flama Fiyatları, Okul Flama Satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. İlkokul flamasından ile lise flamasına kadar birçok web kurum tanıtım yönetmenliğine kadar uygun olarak hazırlanmaktadır. İlkokul ve ortaokul flama bayrak ürünlerin ön zemin kımızı renk üzerine meb ile logo bulunmasının yanı sıra okulun tam adı ve kuruluş tarihi ile siyah harflerle yazılmaktadır. Flama bayrağın arka zemini ise açık mavi ve koyu mavi renkler ile yapılmaktadır. Bayraklar dünyası olarak okul flama ölçüleri 100x150 cm olması ile flamalarda saten kumaş kullanılmaktadır. Okul flama ürünleri 13 cm çapında fırınlanmış gürgen ağacından yapılmasının ile maun renginde boyanmaktadır. Bunun yanı sıra bayrak satış sopasının ölçüsü ise 230 cm’dir.

Okul flama satışı ile bayraklar pirinç malzemesinden yapılması ile törenlerde genellikle kullanılmaktadır. Genellikle iki yüzü farklı şekilde tasarlanmış olan okul bayrak flamaları ön yüzü kırmızı renktir. Türk bayrağı ölçüsü ile flama ölçüleri belirtilen kural çerçevesinde üretimleri kurumumuz tarafından yapılmaktadır. Özellikle okul flama satışı 100x150 cm ile 150x225 cm ebatlarında üretilmektedir.  MEB ve Sağlık Bakanlıkları tarafından yapılan okullardaki temizlik ve hijyenik kontrollerinde temiz olan okullara beyaz bayrak projesi çerçevesinde 100 üzerinden 90 alan okullara beyaz bayraklar vermektedir. Okul flaması diğer bir adı olarakta beyaz bayrak geçmektedir.

Okul bayrak flama fiyatları konusunda 70x105 cm ebatlarda olduğu gibi 100x150cm ölçüleri de bulunmaktadır. Raşel kumaştan üretilen bu tür flama bayrak kenarlarındaki kopçaları sayesinde kolay asılmaktadır. Eko-Okullar programı çerçevesinde yapılan çevre bilinci ve çevre yönetimi çerçevesinde eco okul bayrağı raşel kumaştan imal edilerek dağıtılmaktadır. Okul bayrak flamaları genelde resmi tören, bayramlar ve resmi geçitlerde özellikle yer almaktadır. İki renkten oluşan bu flamaları kaliteli kumaştan üretilmesinin yanı sıra çift taraflı olarak tasarlanmıştır. Ücretsiz kargo seçeneğimiz sayesinde dilemiş olduğunuz okul flamalarını bizlerde fiyat teklifi alabilirsiniz. Müşteri memnuniyet odaklı çalışan kurumumuz aynı zamanda kısa süre içerisinde sizlere en iyi okul bayrak flamaları ürünlerini sunmaktadır.