picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Makam Bayrak Direği

Bayraklar Dünyası olarak makam bayrak direği, makam bayrak direk satışı, makam bayrak direkleri konusunda hizmet vermektedir. Profesyonel ve konusunda uzman ekip ile çalışan kurumumuz krom ve pirinç malzemeden makam direği üretimlerini gerçekleştirmektedir. Makam bayrak direk boyutları alem dahil olmak üzere 2,3 metredir. Alem yani tepedeki ay yıldız, yerine damlalı sivri ürünü de takılabilir. Kurumumuz sizlere paslanmaz ve uzun süre dayanıklı ürünlerini üretmenin yanı sıra 1.kalite üretimlerini sunmaktadır. Ucuz satılan makam bayrak direklerinde vernik sıvamalarında eşitliği olmayacağı gibi bayrak direklerinde de pirinç ve gümüş renk tonları birbirine uyumlu olmayacaktır.

Pirinç ve krom vernikleme yanlış üretimlerinden dolayı bayrak direklerinde çabuk kararmalar oluşabilmektedir. Bu bakımdan dolayı özellikle pirinç direklerinde makam bayrakları delikli olması gereklidir. Makam bayrağı direği tabanında döküm saf pirinç veya krom olmaması ile her zaman sıvama yapılması son derece önemlidir. Sıvama işçiliğinin zayıf olması durumunda makam bayrağı çok daha hızlı eskiyecektir. Türk bayrağı veya makam bayrak direği satışı vermeniz durumunda renklerin birbirleri ile tutmanızı kurumumuzdan isteyiniz. Türk bayrağı üzerinde bazı firmalar saten kumaşın üzerine güzel ay yıldızlığı bayrağı dikmektedir. Ancak kötü bir dikim olması durumunda dış görünüm olarak daha kötü görünecektir. Kurumsal olmayan firmalarda baskılı makam bayrağı siparişi vermeniz durumunda renk tonlarınızı eğer saten kumaştan istemeniz durumunda istemiş olduğunuz netlikte çıkmayabilecektir. Aynı zamanda telalı makam bayraklarında sıvama işçiliği kötü olması durumunda bayraklarda çok kabarma meydana gelecektir. Bu yüzden dolayı bayraklar dünyası olarak sizlere kurumumuz makam bayrak direk satışı konusunda yardımcı olmaktadır.

Makam bayrak direkleri ürünümüzün Ücretsiz kargo seçeneği ve 7/24 saat destek alabileceğiniz gibi aynı zamanda 1. Kaliteli kumaşlardan üretimlerini gerçekleştirmektedir. Makam bayrak direkleri en iyi ürünü ve fiyatı veren kurumumuz sizlerin talep etmeniz durumunda uzunluk ebatlarını düşürebilmektedir. Krom yani beyaz makam direği olmasının yanı sıra pirinç yani sarı gümüş renkte görünmesini de kurumumuz makam bayrak direği ürünün de sağlamaktadır.  Kurumumuz %100 müşteri memnuniyeti sunmanın yanı sıra makam bayrak direği konusunda satış öncesi ve sonrası destek vermektedir.