picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Makam Bayrak Direği Fiyatları

Makam bayrak direği fiyatları, bayrak direği satışı, bayrak direkleri konusunda Bayraklar Dünyası olarak sizlere hizmet vermektedir. Makam bayrak direkleri makam arkası olarak 2,25 mm yüksekliğinde pirinç ya da krom üretimlerini yapılmaktadır. Bayrak direkleri kullanım alanları olarak büroların masa arkalarında, askerlik birliklerin komutan makam odaları ile yabancı devlet adamlarının ülkemize gelmiş oldukları basın açıklama konuşmalarında arka planda yer almaktadır. Ayrıca konsolosluk ve mahkeme salonları ile birçok yerde kullanılmaktadır. Makam direkleri genellikle 35 cm taban genişlik olması ile 30 mm pirinç borular üzerinde bayrak takma işlemlerinde de yapılmaktadır.

Türk bayrağı için bayrak direği satışı ürünlerinde pirinç ve krom kullanılması ile alem yani ay yıldızda dilemeniz taktirde takılmaktadır. Makam direk ölçüleri 100 cm x150 cm boyutlarında standart ölçülerde üretilmektedir. Sadece yabancı ülke bayraklarında ise topuz kullanılması gerekliliği önemlidir.  Bayraklar dünyası olarak 30 yıldır piyasada yer almamız ile makam bayrağı haricinde makam bayrak direkleri ürün satışlarını da gerçekleştirmekteyiz. Kalitesiz ve işçiliği zayıf olarak yapılan makam bayrak direği fiyatları ise daha ucuza olmaktadır. Makam odaları veya özel odalarda kullanılması ile sert ve dik olarak masa arkalarında durmaktadır. Çift taraf baskılı olarak asedatlı olma özelliği sayesinde rulo gibi katlanarak sabit bir güzel bir görüntü sağlamaktadır.

Bayrak direk kaplamalarında Avrupa tela olması ile bayraklarda dağılma veya açılma gibi durumlar olmamaktadır. Özel olarak yapılan ısı rezidansları ile yapıştırılma durumunda sağlam ve dayanıklı olarak görülmektedir. Bayrak direkleri genelde taban ve ay yıldız olduğu gibi sarı kaplı metal malzemelerden de üretimleri yapılmaktadır. Salon ve makam bayrakları genelde asmak için kullanılması ile makam bayrağı direk fiyatları konusunda kurumumuzdan bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz ofisimize gelerek birebir görüşme yapabileceğiniz gibi internet üzerinden veya kurumumuzu arayarak iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Bayraklar dünyası olarak üretilen tüm bayrak ürünlerimizde sert kış şartlarında dahi olmak üzere yıpranmayan ve sağlam kaliteli Türk bayrak ürünlerini üretmektedir. Güneş ışınlarına hem içerden hem de dışarıdan maruz kalan bayraklarda saten veya raşel kumaş kalitesinden üretilmesinde dayanıklılığını korumaktadır.  Makam bayrak direği fiyatları için sitemize bir göz atabilirsiniz.