picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Bayrak Yapan Firmalar

Bayrak yapan firmalar, bayrak üreten firmalar, bayrak imalatı konusunda bayraklar dünyası olarak bayrak üretimlerini gerçekleştirmekteyiz.  Profesyonel ve ekip çalışması sayesinde sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamanın yanı sıra aynı zamanda 1. Kalite kumaştan üretimlerini sağlamaktadır. Piyasanın en iyi bayrak üreticisi olmamız ile 30 yıldır piyasada sizlere bayrak çeşitliliğimiz konusunda sizlere hizmet sunmaktayız. Raşel kumaştan üretilen bayraklarımızda dış çevrede daha iyi görünmesi sağlamanın yanı sıra parlak durmasını da görsellerde süslemektedir. Kurumumuz bünyesinde üretilen ürünlerimiz ile pazardaki payını korumayı amaçlamaktadır. Baskı kalitesinden başlayarak son haline varana kadar tüm işlemlerden geçmektedir.

Kurumumuz bayrakçılığa önem vermesinden itibaren TSE standartlarına göre üretimlerini yapmaktadır. 30 yıldır sizlere hizmet vermenin yanı sıra modern üretim tesislerinde sizlerin de bir kimlik kazanmanızı sağlamaktadır. Özel şirketlerin kullanmış oldukları bayrakların yanı sıra ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. Türk bayrağı ölçülerinde herhangi bir şekilde değişiklik yapılmaması gibi bayrak kanuna göre üretimlerimizi gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden dolayı sadece kurumsal ve özel firmaların kendi bayraklarında ölçü değişiklikleri yapılabilmektedir. Takımların genellikle istemiş olduğu ölçülerde bayrak yapan firmalar olarak sizlere yardımcı olunmaktadır. Aynı zamanda parti bayrakları, sopalı bayrak ile otel ve okullarda özellikle bayrak üretimleri yapılmaktadır. Özellikle seçim zamanlarında hareketliliğin olmasının yanı sıra büyük talepler bizlere gelmektedir. Kurumsal firmaların bizleri seçmelerinde zamanında sipariş ve 1.kalite ürünlerimiz ile sizlere sunmaktır.

Tüm bayrak üretimleri bir emek neticesinde ortaya çıkmaktadır. Tasarımlarınızı en ince ayrıntısı kadar yapmanın yanı sıra bayrak üreten firmalar olarak kaliteden taviz vermemekteyiz. Bayrak üretimi öncesinden tüm ölçüler hesaplanması son derece gereklidir. Gerekli kalite testlerinden geçilmesi ile bayrak imalatı aşamasına gerçekleştirilmektedir. Günümüz teknolojisinde en yeni ve teknik malzemeler kullanılmasının yanı sıra ürünlerin gerçekçi kalitesini bir kez daha ortaya koyduk. Bayraklar dünyası olarak bayrak ürünleri haricinde özel pankart ve afiş gibi birçok ürün tanıtımlarımız bulunmaktadır. Tüm yasal işlemler hakkında yapılan bayrak ürünlerinde standart ölçüler her zaman ön plana sahiptir. Bayrak yapan firmalar olarak istemiş olduğunuz bayrak ürünlerinde bireysel satışların olabildiği gibi toplum alımlarda da yapılmaktadır