picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Tören Bayrak Direği

Tören bayrak direği, tören bayrak direk fiyatları, tören bayrak satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Tören direği genelde milli bayram gösterilerinde kullanılmasının yanı sıra ahşap direkten üretilmiştir. Her okulun kendini temsil eden okul flamasının olmasının yanı sıra tören direkleri 2,30 cm ebatında olmaktadır. Kurumumuz tarafından imalatı ve satışı yapılan ürün olmasının yanı sıra aşınma, yıpranma konusunda herhangi bir şey olmamaktadır. Tören direkleri genelde tören bayrağı ile 100x150 cm ebatında saten çift kumaştan üretilmesi ile kenarları saçaklı olan bir ürün çeşidinden birisidir. tören bayrak direği ahşaptan üretilmesi ile kırmızı boyalı olarak milli törenlerde ön safta boy göstermektedir.

Bayrak direklerinde taban bölgesinde kemer olmasının yanı sıra tören direği genelde 270 cm uzunluğunda olmaktadır. Okullara özel olarak satış işlemlerin gerçekleştiren tören bayrak direk fiyatları için özel fiyat teklifi sizlere sunulmaktadır. Bayraklar dünyası olarak ahşap olmasının yanı sıra pirinç alem olmak üzere makam odalarında kullanılmaktadır. Özellikle tören bayrak direği geniş kullanım alanı olması ile krom ve pirinç kaplama şeklinde üretimleri gerçekleştirilmektedir. Türk bayrak direği ucunda ay yıldız alem olmasının yanı sıra flama direk ucu sivridir. Kaliteden ödün vermeyen kurumumuz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Deneyimli personelimiz tarafından üretilen ürünlerimizin yanı sıra teslimat sonrası herhangi bir şekilde sorun oluşması durumunda iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tören bayraklarının diğer bir adı ise sancak bayrağıdır. Sizlere sunmuş olduğumuz tören bayrağının yanı sıra tören bayrak direk satışı konusunda sizlere bilgilendirme yapmaktayız. Özellikle çift kat saten kumaşa basılma işleminin yapılmasının yanı sıra parlak görünmesine olanak sunmaktadır. MEB yönetmenliğine uygun olarak okullarda ve eğitim kurumlarında sıkça tercih edilen ürün olmasının yanı sıra püskül, saçak ve sim dikim işlemleri yer almaktadır. Dayanıklı ve kaliteli fırınlanmış gürgen ağacından imal edilmesi ile 250 cm uzunluğunda 2,5cm çapında bayrak direkleri dizayn edilmektedir. Okulların ve kurumların tercihi olarak tören bayrak direği konusunda en iyi fiyat teklifini sizlere sunuyoruz.