picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Teleskopik Direk

Bayraklar dünyası olarak teleskopik direk, teleskopik direk fiyatları, teleskopik direk satışı konusunda sizlere hizmet vermektedir. Kurumumuz sizlere sunmuş olduğu ürünlerimizde dış cephede gönder bayrağının asmak için kullanılmaktadır. Kötü kış şartlarında paslanmayan ve gönder bayrağınızı dik tutmayan ürün olmasının yanı sıra birçok özel ve kurumsal firma tarafından tercih edilmektedir. Sizlere sunulan bayrak çeşitlerimiz sayesinde %100 müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Profesyonel ve ekip çalışması sayesinde gönder bayraklarınızı firmanızın dış cephesine ayarlama işlemlerini yapıyoruz. Yapmış tüm çalışmalar neticesinde satış öncesi ve satış sonrası tüm sorunlarınıza çözüm sağlayan kurumumuz aynı zamanda iletişim adreslerinde de ulaşabilme imkanı sağlamaktadır.

Günümüzde bir kurumsal firmanın reklamını bayraklar sembole etmektedir. Bu bakımdan dolayı teleskopik direk fiyatları gönder bayraklarının daha iyi görünmesinde etkili rol oynamaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına bayrak hizmeti veren kurumumuz sizlere özel ebat ve ölçülerde dilemiş olduğunuz bayrak ve bayrak direği ile ürünlerini sizlere sağlamaktadır. Bayrak fiyatlarında aynı fiyat teklifi olmamasının yanı sıra ebat ve ölçü isteklerine göre değişiklik göstermektedir. Bayraklar dünyası olarak son modern teknoloji cihazlarımız sayesinde teleskopik direk ürünleri sizlere imal etmenin yanı sıra özel olarak bayrak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Logolu ve logosuz olmak üzere istenilen bayrak ürünlerinde genellikle parlak ve güneş ışınından etkilenmeyen raşel kumaşı kullanılmaktadır.  uzun yıllar etki göstermenin yanı sıra 7/24 saat hizmetlerimizi sizlere gerçekleştirmekteyiz.

Kurumumuz teleskopik direk satışı için sizlere özel fiyat teklifini sunmaktadır. İstemiş olduğunuz bayrak ürünleriniz ebat ve ölçülerine hareket etmenin yanı sıra 5 metreye kadar uzunluğu da olmaktadır. Ücretsiz kargo seçeneğimiz sayesinde bayrak ürünlerinizi sizlere ambalajlı bir şekilde göndermekteyiz. Bayraklar dünyası olarak teleskopik direk ürünlerimiz ile istemiş olduğunuz ebat ve ölçüleri sizlere sunmaktan gurur duyarız. Kaliteden ödün vermeden üretimlerini gerçekleştirmenin yanı sıra aklınızda takılan sorularınızı iletişim adreslerinden bizlere sorarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca bayrak ürünlerimizin üretimlerine geçmeden fiyat teklifimizi bizden isteyiniz