picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Galvaniz Bayrak Direği

Galvaniz bayrak direği, galvaniz bayrak fiyatı, galvaniz direk imalatı konusunda sizlere hizmet sunmaktayız. Galvaniz bayrak direği konusunda kaliteli saçın sıcak daldırma galvaniz kaplanması ile elde edilmektedir. Galvaniz bayrak direği 12 yıllık paslanmaz garantisi verilen bir ürün olmasının yanı sıra boğumlu, konik ve dairesel kesitli ile çoklu köşeli ürün çeşitleri bulunmaktadır. Galvaniz bayrakları göndere içten ipli ile dıştan ipli olarak çekilmektedir. Sıcak daldırma kaplama işlemi ile yapılan bayrak direklerinde aynı zamanda korozyona karşı korunmasını da sağlamaktadır. Galvaniz kaplama yapılmasının yanında saç metalik ile renk alır.

Bayraklar dünyası olarak galvaniz bayrak direk fiyatı konusunda piyasanın en iyi hizmetini ve fiyat listesini sizlere sunmaktadır. Galvaniz bayrak direği diğer bayrak direklerine göre daha dayanıklıdır. Galvaniz bayrak direği tepe döner sistemi olmasının yanı sıra çelik halat, küre ve bayrak gerdirme çubuğu sayesinde firma bayrağınızın göklerde daha iyi dalgalanmasını sağlayacaktır. Türk bayrak için özellikle galvaniz bayrak direği kullanılması ile uzun süre paslanmama özelliği de bulunmaktadır. Bu bakımdan dolayı genelde bayrak sabitleme boncuğu ve ankraj veya saplama direk aparatlarını sadece galvaniz bayrak ürünlerinde bulabilirsiniz. Bayraklar dünyası Türkiye’nin dört bir yanına bayrak direkleri konusunda ürünlerini göndermesinin yanı sıra dilerseniz firmamız tarafından takma işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Özellikle kurumsal firmalar bayrakları konusunda dıştan ipli bayrak direği kullanımlarına daha çok önem vermektedir.

Paslanmaz galvaniz bayrak imalatı ve direği gövdesi sayesinde bayrak ipinizin görünmemesini sağlamasını yanı sıra içten bağlı bayraklarda bulunmaktadır. Makara sistemi ile koç boynuzu veya ipi sayesinde bayrağınızı daha iyi direğe bağlayabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz galvaniz bayrak direği ürünümüzü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. TSE standartlarına göre üretimlerinizin yapılmasının yanı sıra paslanmaz olmasına mutlaka dikkat ediniz. Günlük yaşantımızda yeni firma açılımı veya eski kurumsal firmalar bayrak direği konusunda bazen değişimlere gitmektedir. Bu bakımdan dolayı sizlere en iyi ürünümüz olan galvaniz bayrak direği ürünümüzü sunmaktan gurur duyarız.