picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Kırlangıç Bayrak

Asya bayrak olarak kırlangıç bayrak, kırlangıç bayrak fiyatı, kırlangıç bayrak satışı konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Bayrakların birçok çeşidinin olmasının yanında kırlangıç flama bayrak aşağı doğru sallanan bir bayrak türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Direk boyuna göre bayrak boylarında değişiklik göstermesinin yanı sıra dikdörtgen, tek üçgen şeklinde de modelleri bulunmaktadır. Birçok farklı direklere asılmasının yanı sıra her türlü reklamda ön planda yer almaktadır. Özellikle dış ve iç mekan kullanıma uygun olarak üretilmesinin yanı sıra kaliteli kumaşlardan üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Kırlangıç bayraklar sivri uçlu, içe doğru ve S modelleri ile genelde saten kumaştan üretilen bayraklarda raşel kumaşlarda imalatı yapılmaktadır. Kırlangıç bayrakları sizlere aparatları ile tam takım satılma işlemleri yapılırken istenmesi halinde ipe de dizilmektedir. Açılış ve organizasyonlarda özellikle kullanılan kırlangıç bayrak olarak etkili ve dikkat çekici bir reklam aracı olarak sizlere sunulmaktadır. Son yıllarda kamu kurum veya markaları simgeleyen küçük bayraklar olarak gösterilen kırlangıç bayrak ürünleri kaliteli ve dayanıklı olmasının yanı sıra kurumumuz üretimlerinde %100 müşteri memnuniyetini sizlere sunmaktadır. Flama üretimi konusunda liderliğini kanıtlamış bir firma olan Asya bayrak aynı zamanda en şık ve en güzel kaliteli flamaları piyasanın en iyi kırlangıç bayrak fiyatı hakkında sizlere sunmaktadır. Profesyonel ve ekip çalışması sayesinde yüksek kalitede üretimleri gerçekleştirmenin yanı sıra son teknoloji baskı makinelerine sahiptir.

Günümüzde kalabalığa hitap eden bütün aktivitelerde kullanılan flama ürünleri aynı zamanda markaların akılda kalmasını sağlamaktadır. Kırlangıç bayrak satışı konusunda kaliteli saten veya raşel kumaş ürünlerinden üretilmesinin yanı sıra bütçe ve isteğe göre ayarlamalar yapılmaktadır.  Seçim zamanlarında siyasi partilerin kendi binalarının önüne çoklu bir şekilde asmalarının yanı sıra kırlangıç bayrak ürünleri daha çok tercih edilmektedir. Kaliteden ödün vermeden üretimlerinin gerçekleştirmenin yanı sıra son modern teknoloji kumaş kalitesi kullanarak üretimleri yapılarak, ambalajlı bir şekilde sizlere teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin satın almış olduğunuz kırlangıç bayrak ürünlerinde hata olması durumunda koşulsuz bir şekilde teslimatlarını alıyoruz.