picture_as_pdf
Online kataloglarımızı görmek için tıklayınız
TÜMÜNÜ GÖR

Büyük Boy Atatürk Posteri

Bayraklar dünyası olarak büyük boy Atatürk posteri, büyük boy Atatürk poster fiyatı , Atatürk poster ürünleri konusunda sizlere hizmet sunmaktayız. 20x30 cm’den başlamak ile 15x22,5 metreye kadar büyük ebatlarda baskı yapılabilmektedir. Büyük boy Atatürk posteri ürünlerimizde bayrak ebatlarında üretim yapılmasının yanı sıra bayraklar çözünürlüklü baskı kalitesi sayesinde üretimleri gerçekleştirilmektedir. Türk halkının büyük önderi olan Atatürk toplumun tüm kesimi tarafından sevilen liderdir. Büyük saygı duyulmasının yanı sıra törenler haricinde evlerde, fabrikalarda ve daha birçok yerde poster resimleri bulunmaktadır. Sizlere sunmuş olduğumuz lider posterlerimiz sayesinde tamamı yüksek çözünürlükte olmaktadır.

Tüm ölçülere göre ürünlerin üretilmesinin yanı sıra pikselleşme özelliği söz konusunda değildir. Bu bakımdan dolayı büyük boy Atatürk posteri fiyatı konusunda sizlere hizmet vermemizin yanı sıra istediğiniz bütün ölçülerde basım yapılmaktadır. Baskı ürünlerinde disper kalite kulllanılmasının yanı sıra akma ve solma sorunları posterlerde olmamaktadır. Bu bakımdan dolayı kurumumuz sizlere tüm ürünlerinde %100 müşteri memnuniyetini sunmaktadır. Baskı tekniklerinin geliştirilmesi ile maliyetin düşmesi sayesinde poster üretimleri yaygınlaşmıştır. Kaliteden ödün vermeden üretimlerini gerçekleştiren kurumumuz büyük boy Atatürk posteri sayesinde evinizin baş köşesinde muhteşem bir görüntü verecektir. Birebir Atatürk resimlerinde kurumumuz tarafından özenle çalışmalarını yapmamızın yanı sıra istediğiniz tüm ölçülerde basım mümkün olmaktadır.

Günlük yaşantımızda birçok yerde Atatürk posterleri ile karşılaşmalarınız mümkündür. Bu bakımdan dolayı Ulu Önderimize ait resimleri sizlere en iyi şekilde ve ölçülerde sunmaktayız. Tüm bayrak ürünlerimizde olduğu gibi kendi imalatımızdan satışımıza kadar birçok liderlerin resimlerini yapmamızın yanı sıra posterleri satın almak için bizlere iletişim adreslerinde ulaşabilirsiniz.  Dijital baskı makinelerinde 1200x1200 baskı çözünürlüğü sunması ile en yakın yüksek kalitede ürünlerimize bakabilirsiniz. 220 derece yüksek ısı fırınlardan geçerek dış mekanda hava koşullarına en uygun olarak üretilen büyük boy Atatürk posteri hem hem de dış mekan ortamlarda her türlü hava muhalefetine karşı dayanıklıdır.