YELKEN BAYRAK

Yelken bayrak teknolojinin gelişmesine paralel olarak, reklam stratejilerine destek vermek amacıyla üretilen tanıtım araçları arasında yer almaktadır. Genel olarak firmaların kampanya günlerinde dikkat çekmek amacıyla daha çok kişinin görebilmesine olanak sağlayacak şekilde yerleştirdikleri bir bayrak çeşididir. Diğer tüm bayrak ve aksesuarlarında olduğu gibi, firmamız tarafından en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen yelken bayraklar, en uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Yelken bayraklar kullanım alanlarının genişliği sebebiyle en işlevsel tanıtım aracı olarak değer kazanmaktadır.

 • Alışveriş merkezleri,
 • Fuar alanları,
 • Fabrikalar
 • Konferans alanlarının girişleri,
 • Benzin istasyon girişleri,
 • İrili ufaklı ticari işletmeler,
 • Plaj girişleri,

Gibi birçok farklı alanda aynı amaca yönelik olarak kullanılmaktadır. Uygun maliyeti sebebiyle en fazla tercih edilen bayrak modelleri arasında yer almaktadır.

Yelken bayrak hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda kullanılabilir olması sebebiyle çok işlevsel bir üründür. Alüminyum bir gövdeye sabitlenen bayraklar 360 derece dönebilecek yapıda olup her yerden dikkat çekebilecek bir yapıya sahiptir. Alt tabanda portatif şemsiye bidonuyla sabitlenen yelken baraklar her iki tarafına logo, resim, slogan vb. tasarımlar yapılarak kullanılmaktadır. Yelken bayrak,

 • Reklam bayrağı,
 • Plaj bayrağı,
 • Olta bayrak,

Gibi isimlerle adlandırılmakta fonksiyonları sebebiyle tüm iş kolları ve tanıtım organizasyonunda işlevsel bir şekilde kullanılmaktadır. Oldukça hızlı ve kolay kurulumu sayesinde teknik ekip gerekmeden bireysel olarak kurulumu yapılabilmektedir.

Yelken Bayrak Fiyatları

Yelken bayrak genelde 72x250 veya 72x 330 cm ebatlarında üretilen bir bayrak çeşidi olup, kullanım amacı ve konuma göre farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Üzerin her çeşit baskı yazı, fotoğraf ve grafik baskısı yapılabilmesi ürünün çok yönlü olarak kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Yelken bayrak fiyatları ölçü ve bayrak sayısına göre farklılık göstermektedir. Baskı kalitesi ve üzerinde çalışılacak tasarımda fiyatın belirlenmesinde etkili olan unsurlar arasında yer almaktadır. Uzun süreli kullanım avantajı ve yarattığı görsel etki sebebiyle tercih edilen yelken bayraklar, firmamızın uzman tasarımcıları tarafından en kısa süre içerisinde imal edilerek kullanıma hazır bir halde sipariş sahiplerine teslim edilmektedir. Tekstil baskı tekniğiyle üretilen bayraklarda 120 gram raşel kumaş kullanılmaktadır.

Yelken Bayrak Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Yelken bayrak görsel etkisi ve firmaların imajlarına katkısı sebebiyle oldukça özel ürünlerdir. Bu sebeple yelken bayrak satın alırken bazı hususların göz önünde bulundurulması gereklidir. İnternet üzerinden bayrak siparişi vermek üzere arama motorlarına yelken bayrak al ibaresini yazarak üretim yapan firmalarla iletişim sağlamak mümkündür. Sipariş verilmeden önce bayrakta yer almasına karar verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu karşılıklı onaylamak sonradan yaşanabilecek sorunları önler. Bunun dışında dikkat edilmesi gereken hususlar,

 • Slogan ve görsellerin doğru belirlenmesi,
 • Kurumsal kimliğe atıf yapan logo ve sembollerin bayrakta yer alması,
 • Bayrağa yazılan yazıların imla kurallarına uygunluğunun denetlenmesi,

Yelken bayrakların etkisini artırmak açısından oldukça önemli unsurlardır. Firmamız sipariş öncesi tüm bilgileri müşteri ile karşılıklı onaylayarak imalat sürecini yürütmektedir.

Yelken bayrak tasarımları öncesi yapılan ön çalışmada bayrağın kesim şekli kullanılacak malzeme kalitesi hakkında bilgi sahibi olunması ürünün istenilen amaca uygunluğu bakımından oldukça önemlidir. Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve iş deneyimine dayalı olarak tüm tasarımlarda kusursuzluk ilkesine uygun üretim yapmaktadır. Firmamızın ürettiği ürünler hakkında bilgi sahibi olabilmek için internet sitemizi ziyaret etmek yeterli olmaktadır. Firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşarak siparişleriniz hakkında gerekli fiyat ve teslimat koşulları hakkında bilgi alabilir, dilediğiniz sayıda sipariş vererek en kısa süre içerisinde sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Malzeme : Raşel,Kumaş,Duba,Direk
Baskı   : Tek Yüze Dijital Baskı Çift tarafta Görünme Özeliği
Kalite  : Fotoğraf Kaskı Kalitesi
Kulanım : Dış Mekan Fuar,Plaj ve Yol Kenarları
İşçilik : Kenarları Sıcak Kesim Etrafı Çift Dikiş
Kulanım Ölçüler Yelken : 50x200-75x300-100x300-100x400-100x500
Damla Bayraklar : 100x200-120x240-110x270

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44