TÜRK BAYRAĞI

Türk bayrağı ülkemizin dört bir yanında gururla dalgalandırdığımız, milletimizin ortak sembolü olan manevi değerimizdir. Tarihi çok büyük zaferlerle dolu olan ülkemizin en değeli sembolü olan bayrağımız, firmamızın uzman tasarımcıları tarafından titizlikle dizayn edilerek en kaliteli baskı yöntemleriyle üretilmektedir. Her evde tüm Türk vatandaşlarının gurur duyarak astığı bayrağımız,

  • Kamu kurum ve kuruluşları,
  • Ticari işletmeler,
  • Tüm vakıf, dernek lokalleri,
  • Siyasi parti binaları,
  • Kamuya açık bütün alanlar,
  • İrili ufaklı ticarethaneler,

Tarafından kayıtsız şartsız kullanılmaktadır. Ülkemizin dört bir yanında yaşayan tüm vatandaşlarımız evlerinde mutlaka Türk bayrağı bulundurmakta, ulusumuzun milli bayram ve özel günlerinde gururla ve büyük bir coşkuyla asarak sergilemektedir.

Türk bayrağı milletimizin bir simgesi olmasının yanı sıra dünyanın diğer ülkelerinde yaşayan insanlara tanıtımımız konusunda da önemli bir işleve sahiptir. Tüm dünyanın izlediği spor karşılaşmalarında her göndere çekildiğinde ülkemizin tanıtımına büyük katkı sağlamaktadır. Firmamız uzun yıllar boyu bayrak üretimi sektöründeki kalite anlayışını Türk bayrağı imalatında zirveye çıkarmıştır. En kaliteli malzemeler kullanılarak son teknoloji ürünü baskı makinelerinde üretilen bayrağımız, herkesin kolayca kullanabilmesine olanak sağlamak adına, çok uygun fiyatlarla vatandaşlarımızın beğenisine sunulmaktadır. Yurdumuzun her yöresinde aynı şekilde kullanılabilesi için özel bir bayrak kanunu çıkarılmış, boyutları, kullanım alanları, kullanma yöntemleri en ince ayrıntısına kadar belirlenmiştir. Bu sayede,  Türk bayrağının ihtişamına yaraşır bir şekilde kullanılması sağlanmıştır.

Türk Bayrağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Türk bayrağı fiyatlarını belirleyen en önemli kriterlerin başında, kullanılan kumaşın cinsi gelmektedir. Türk bayrakları, firmamız tarafından dış mekânlarda kullanılmak üzere 1. Sınıf raşel kumaş üzerine baskı yapılarak üretilmektedir. Raşel kumaş, yağmura ve rüzgâra dayanıklı yapısı sebebiyle en fazla tercih edilen kumaş çeşitleri arasında yer almaktadır. Parlak bir yapıya sahip olan kumaş, bayrağın görünümünü ve ihtişamını üst seviyelere çıkarmaktadır. Ayrıca kumaşın delikli bir yapıda olması rüzgârın kuvvetini keserek bayrağın zarar görmesini engellemektedir. Bunun dışında bayrak yapımında

  • Alpaka,
  • Saten
  • İpekli

Kumaş çeşitleri kullanılacak yer ve amaca göre tercih edilebilmektedir. Türk bayrağı fiyatları belirlenirken, diğer önemli hususlar ise, bayrak adedi ve bayrağın boyutlarıdır. Türk bayrağı fiyatları için bizlere iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Türk Bayrağı Satışı Nerelerde Yapılır?

Türk bayrağı en fazla talep gören ürün çeşidi olarak çok büyük bir satış potansiyeline sahiptir. Firmamız tarafından üretilen çok sayıda bayrak ülkemizin dört bir yanındaki vatandaşlarımıza en uygun fiyatlarla kargo yoluyla gönderilmektedir. Türk bayrağı satışı konusunda uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilmek için, büyük miktarlarda Türk bayrağı baskısı yapan profesyonel kuruluşlarla irtibata geçmek gereklidir. Türk bayrağı üretmek ve satmak için TSE belgesi zorunlu olduğu için kurumsal firmalardan sipariş vermek çok daha doğrudur. Aksi takdirde kısa sürede yıpranan ve özelliğini kaybeden bayraklar, ihtişamına yakışmayacak derecede deforme olarak kullanılamaz duruma gelmektedir.

Türk Bayrağı Ölçüleri Nasıl Belirlenir?

Türk bayrağı kanunu, bayrağımız hakkındaki tüm olası kullanım usulleri açıkça belirlenmiştir. Kullanım şekillerinin yanı sıra, farklı görünümlere sebebiyet vermemek adına Türk bayrağı ölçüleri standart kalıplara oturtularak üretimine izin verilmiştir. Belirlenen standartlara göre üretim yapacak firmaların da TSE belgesine sahip olması zorunluluğu getirilmiştir. Firmamız bayrak kanunuyla belirlenmiş standartlara uygun Türk bayraklarını, uzman tasarımcılarımız ve kaliteli baskı makinelerimizle en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla üretmektedir. Bayrağınızı bir kez alıp uzun yıllar deforme olmadan kullanabilmek için, firmamızın internet adreslerinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca, sosyal medya hesaplarımız veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak sipariş vermeyi düşündüğünüz bayrak modelleri hakkında her türlü bilgiyi talep edebilirsiniz.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44