TAKDİM FLAMALAR

Takdim flamalar oldukça farklı amaçlar doğrultusunda ve birçok farklı alanda kullanılan ve günün anısına takdim edilen ürünlerdir. Değişik tarzlarda imal edilen takdim flamalar, istenilen renk ve tasarımda üretilebilen, görsel etkisi sebebiyle tercih edilen ürünlerdir. Genel anlamıyla verilen kişiye minnet belirtisi olarak anlam kazanan flamalar, hayatın pek çok alanında karşılaşılan bir üründür.

  • Spor karşılaşmaları,
  • Festival ve törenler,
  • Konserlere katılan sanatçılara takdim edilen flamalar,
  • Hizmet sürelerinin takdir törenleri,
  • Vakıf, dernek, federasyon törenleri,

Gibi takdim ve takdir amaçlı olarak kullanılmaktadır. İsteğe bağlı olarak tek veya çift katlı üretilebilen takdim flamaları, saten kumaş etrafına püskül bezemesi şeklinde tasarlanmaktadır. Üçgen, oval, ipli veya sade biçimlerde olabilmektedir.

Takdim flamalar görselliğinin en etkili şekilde olabilmesi amacıyla iki kat saten kumaşın arasında karton yerleştirmek süratiyle form kazanmaktadır. Bir kuruma veya bir gruba bağlı olmanın gururunu yaşatan bir jest olarak sunulan flamalar, kamu kurum ve kuruluşları dahil olmak üzere hayatın her alanı kapsayan bir kullanım platformuna sahiptir. Çift taraflı baskıyla mükemmel bir görselliğe kavuşan flamalar, kolayca asılabilmesi amacıyla üst tarafında bir ası ipi olmak suretiyle takdim edilmektedir. İsteğe göre kenarlarına süslü saçaklar yapılarak çeşitlendirilen flamalar firmamız tarafından en kaliteli malzeme ve nitelikli işçilikle üretilmektedir. İsteğe göre şık bir kutu içerisinde sunulabilen takdim flamaları alan ve veren kişinin prestijini gösterme konusunda da önemli işlevlere sahip bir üründür.

Takdim Flama Fiyatları

Takdim flamalar genel kabul gören şekliyle 20x30 veya 15x25 ebatlarında üretilmektedir. Farklı boyut taleplerinde 10x15, 20x25, 30x45 boyutlarında üretim yapılabilmektedir. Takdim flama fiyatları birçok unsurun bir araya gelmesiyle belirlenmektedir. Bu unsurlar,

  • Flamanın sipariş adedi,
  • Ölçüleri,
  • Kullanılacak malzemenin cinsi,
  • Sade veya saçaklı olması,
  • Kutulu veya kutusuz olması

Takdim flamalarının fiyatını belirleyen ana unsurlardır. Ayrıca baskı tasarım çalışmaları ve baskı kalitesi ürünün fiyatına etki etmektedir. Firmamız tarafından ücretsiz tasarım yapılarak en kaliteli malzemelerden üretilen flamalar, oldukça uygun fiyat ve cazip ödeme koşullarıyla müşterilerin taleplerine sunulmaktadır.

Takdim flamalar özel imal edilmiş saten kumaşların ilaçlanarak, solmaya ve renk değişikliğine karşı korunmasıyla üretilmektedir. Dijital baskı yöntemiyle yapılan baskı neticesinde renkler, yazılar ve resimler yüksek çözünürlükte mükemmel bir görünüme kavuşmaktadır. Genellikle kalabalık kitlelerin önünde sunulması sebebiyle, alan ve veren kişinin itibarını koruyacak kalitede olması zorunludur. Ucuz imalat flamalar bu tür törenlerde her iki tarafta da sükût-u hayale sebebiyet vermektedir. Bu sebeple takdim flamalarda fiyatın öneminin yanı sıra kalitenin de istenilen düzeyde olması gereklidir. Firmamızda üretilen flama bayraklar ve tüm diğer ürün çeşitleri, müşteri beklentilerinin tam anlamıyla karşılandığı tasarımlardan oluşmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına aynı kalitede ürün pazarlayan firmamız, % 100 müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı şekilde hizmet vermektedir.

Takdim Flama Satın Al

Takdim flamalar konusunda hem bireysel hem de kurumsal firmaların siparişlerini yüksek kalite standartlarında karşılamak amacıyla kurulan firmamız, flama satın almak isteyen tüm müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlar ve yüksek kalite garantisi sunmaktadır. İstenilen zamanda teslimat ilkesini ticari bir düstur olarak benimseyen firmamız, tüm ürün siparişlerini hızlı kargo yöntemiyle 2-3 iş günü içerisinde müşteri adreslerine teslim etmektedir. Firmamız tarafından üretilen bayrak çeşitleri arasında yer almaktadır.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44