SÜSLEME VE DİZİ BAYRAKLAR

Süsleme ve dizi bayraklar, firmaların açılışlarında, özel toplantılarda, günlerde rengarenk görüntüleriyle dikkat çekicidirler. Firmaların talepleri doğrultusunda her renk imal edilebilen genelde üçgen şeklinde formu kullanılan süsleme dizi bayrakları açılışların vazgeçilmezidir. Süsleme bayrakları, flamaları genellikle ipe dizili olarak dizayn edilir. Her bayrak arası 5 ila 10 cm boşluk gelecek şekilde ipe yerleştirilir. Fuarların, festivallerin vazgeçilmez objelerinden olan süseme dizi bayraklar renkli, zengin görüntüsü nedeniyle büyük talep gören ürünlerdendir.

Süsleme ve dizi bayraklar dış mekan süslemelerinde yoğunlukla kullanılan ürünlerimizdendir. Firmamız dış mekanlarda kullanılan bayrakların kalitesinin yüksek olmasıyla bilinmektedir. Değişen, gelişen baskı teknikleri teknolojileriyle birlikte süsleme bayraklarının görünümün kalitesi, zenginliği artmıştır. Bayrak üretiminde kullanılan malzeme kadar kullanılan baskı tekniğinin doğru uygulanması da oldukça önemlidir.

  • Bayrakların kullanılacağı mekana uygun kumaşın seçimi,
  • Kullanılacak renklerin baskı yöntemi
  • Baskı kalitesi, renk uyumuyla, parlaklığı ürünün dikkat çekiciliğini artırır.

Süsleme ve dizi bayraklar firmamızın yüksek teknolojiyle donanımlı üretim hanelerinde uygun adet, ebatlarda hazırlanmaktadır. Hem iç mekânlarda hem de dış mekânlarda kullanılan, talep gören ürünlerimizdendir. Süsleme ipe dizili bayrakların işçiliği oldukça önemlidir. Kenarları lazer kesim, üstten şeritli hazırlanan ürünün üçgen, dikdörtgen, beşgen, oval, kare gibi pek çok çeşidi mevcuttur. Firmamız tarafından özenle üretimi gerçekleştirilen süsleme dizi bayraklar raşhel dokuma kumaş, vinil ve saten kumaşlar kullanılarak imal edilmektedir.

Müşterinin ihtiyacı, talebi doğrultusunda şekli, kullanılacak kumaşın cinsi, baskı tekniği karşılıklı görüşmelerde belirlenip üretim sürecine geçilir. Süsleme dizi bayrakları saçaklı, saçaksız, ipli ipsiz, çift kat saten, baskılı, baskısız her çeşit üretilebilmektedir. İpe dizili bayraklar standart olarak 15 x 22,5 – 20 x 30 – 25 x 35 – 30 x 45 – 40 x 60 – 50 x 75 – 70 x 105 – 80x 120 – 100 x 150 – 150 x 225 cm ölçülerde imal edilmektedir.

Süsleme ve Dizi Bayrak Fiyatları

Süsleme ve dizi bayraklar şirket, fuar, organizasyon, açılışlar, kulüpler, takımlar, kuruluşlar, dernekler tarafından kullanılmaktadır. Yüksek teknolojiyle donanımlı firmamızda kaliteli baskı teknikleri yılların tecrübesine sahip çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Doğru kumaş, doğru baskı tekniğiyle birleştiğinde hem şık, kaliteli ürün ortaya çıkmaktadır hem de uygun fiyata imal edilmiş olmaktadır. Yıllardır sektörde zengin bayrak çeşitleriyle hizmet veren firmamız tecrübesini üretime yansıtmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyacına, talebine göre empirme baskı tekniği ya da dijital, serigraf baskı teknikleri kullanılmaktadır. Kaliteli malzemeyle ürettiğimiz bayraklarımızı uygun fiyata müşterilerimize sunmaktayız.

Süsleme ve Dizi Bayrakları Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Süsleme ve dizi bayraklar dış mekanlar kadar iç mekanlarda da süsleme olarak beğenilmektedir. Süsleme dizi bayrakları dikkat çekicidir. Firmaların tanıtımları yaparken, varlıklarını müşterilerine, iş ortaklarına, rakiplerine göstermek için seçtikleri şık yöntemlerdendir. Süsleme dizi bayrak satın almadan önce bayrak üretiminde yılların tecrübesine sahip firmaları tercih etmenizi öneririz.

  • Dış mekânlarda kullanılacak süsleme dizi bayraklarının imalatında kullanılan kumaşın dokuması yağmura, rüzgara, güneşe karşı dayanıklı olmalıdır,
  • Güneş ışığına maruz kaldığında çabucak solma yapmamalı, yırtılma, çürüme gibi deformasyonlar yaşanmamalıdır.
  • Baskısı akmamalı, solmamalı, ütü yapılabilir olmalı.
  • Bayrakların kesimi düzgün, dayanıklı olmalıdır.
  • Üretim yapan firmanın bayrak sektöründeki tecrübesi, referansları da dikkate alınacak önemdedir.

Sipariş öncesi dikkatle gözden geçirilmesi gereken ana maddeler bunlardır. Firmamız uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, çalışan uzman kadrosuyla siparişlerinizde doğru danışmanlık hizmetiyle müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. İnternet adresimize girerek firmamızın ürettiği ürünleri, referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak, siparişlerinizin durumu, tedarik süreci, sevkiyat zamanı, teslim tarihi gibi detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Malzeme : raşel,vinil ve saten

Baskı : Dijital baskı- serigraf

Kalite : Solmayan  ve akmayan malzeme

Kullanım : Açılışlarda, ,fuar, festival ,market,benzinliklerde

İşçilik :  Kenar lazer kesim,  üsten şeritli  5cm arayla yan yana dikilmiş şerit uçlarında 50cm boşluk  bırakılmaktadır.

Ölçüler : Üçgen 20x30 -30x45, dikdörtgen-beşgen 20x30,30x45-50x75, kuşe kağıt 17x25 -25x35 Aksesuar ve Yan Ürünleri

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44