ROLL-UP VE BANNER

Roll up ve banner, işletmelere avantajlı, görsel kalitesi yüksek mükemmel reklam ürünüdür. İster iç mekanlarda kullanılması, ister dış mekanlarda kullanılması için hazırlansın roll up banner ürünleri daima iyi etki yaratmaktadır. Reklam çalışmalarında roll up bannerların önemi günümüzde daha fazla bilinmektedir. Roll up banner sistemde kısa sürede kurulum hazırlanıp tamamlanır. Mağazalarda, fuar alanlarında stantlarda, toplantı odalarında, kısacası her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özel çantası içerisinde hiçbir şekilde tahribata uğramadan istenilen yere kolayca taşınır. Roll up bannerlar;

  • Dış mekânlarda yer kaplamadan her alana kurulabilir.
  • Roll uplar basit mekanizma üzerine kuruludur, kurulum gerektirmez.
  • Tek hareketle sarılarak toparlanabilir,
  • Dilenirse daha sonra farklı baskılar takılabilir
  • Çok farklı reklam çalışmaları başarıyla uygulanabilir.

Roll up ve banner şirketler için özel olarak tasarımı yapılan mükemmel reklam görselleridir. Müşterilerimiz tarafından en fazla tercih edilen ürünlerimizdendir. Şirketlerin reklam görseli olması dışında, çok iyi tanıtım ürünleridir.  Firmalar, iş yemeklerinde, iş toplantılarında, fuarlarda, bayi toplantılarında roll up kullanarak varlıklarını hem müşterilerine gösterirler hem de kurumsal kimliklerini ortaya koyarlar. Sektördeki diğer rakip firmalar arasında tanına bilirliğini artırıp, saygın kurumsal değerleriyle bir adım öne çıkmayı hedefleyen firmaların tercihidir. Firmamız bünyesinde yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan roll up banner büyük titizlikle hazırlanıp müşterilerimize sunulmaktadır.

Dış mekanlarda da iç mekanlarda da kullanım sıklığı olan roll up bannerlar son teknolojik donanıma sahip imalathanelerde uzman çalışan kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Şirketler için özel tasarımla hazırlanan ürün genellikle alüminyum mekanizmayla üretilmektedir. Mekanizması genel olarak ürünün alt kısmında bulunur. Ürün ağır profil üzerinde bulunur, böylece roll up devrilmez, dengesiz şekilde durmaz.

Roll Up ve Banner Fiyatları

Roll up ve banner hem iç hem dış mekânlarda kullanılmak üzere hazırlatılmaktadır. Dış mekânda kullanılacak ürünün kolayca hava koşullarından etkilenip bozulmaması, tahrip olmaması, devrilmemesi gerekir. Roll up banner fiyatları kullanılan malzemenin kalitesi, mekanizmanın yüksek değerine karşı oldukça uygundur. Fiyat belirlenirken firmayla uzman çalışanlarımız detaylı görüşmeler yaparak karşı tarafın ihtiyacını iyi anlamaya çalışır. Görüşmeler ışığında tasarım belirlendikten sonra fiyatlandırmada önemli kalemlerden olan kullanılacak malzemenin belirlenmesi gelir. Görselin boyutu, baskı adedi fiyatın oluşmasında oldukça önemli maddelerdir. Doğru baskı tekniğiyle müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktayız.

Roll Up ve Banner Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Roll up ve banner şirketlerin reklamlarında, tanıtımlarında kullandığı işlevi yüksek ürünlerdendir. Taşıması kolay olan roll up bannerlar basit mekanizmalarıyla da tercih sebebidir. Roll up satın alırken özellikle tasarım konusunda doğru karar alınmalıdır. Tasarıma karar verildikten sonra imalat aşaması gelir. Dış mekanda kullanılması düşünülen ürünün brandasının özellikleri, kalitesi son derece önemlidir. Çabuk deforme olacak, dış etkenlerden dolayı solup, mekanizması bozulacak ürünlerin tercih edilmesi zaman hatta para kaybına yol açabilir. Roll up ürünlerinin mekanizmasında kullanılan alüminyum makarasının yüksek kalitede olması gerekir. Branda üzerine uygulanacak dijital baskının tekniği ürünün değerini, uzun yıllar kullanılabilmesini artırmaktadır.

Banner Ölçüleri

Roll up ve banner tasarımları çoğunlukla saten parlak kumaş üzerine tercih edilmektedir. Genel olarak tercih edilen roll up  banner çantası 10x10x80 cm ölçülerine sahip olmaktadır. Roll up banner ölçüsü 85x200 ya da 100x200 ebatlarında olmaktadır. Yaklaşık 3 kg ağırlığına sahip olan ürünler tamamen alüminyumdan yapılır. Firmamızın ürettiği ürünlerin kalitesi, fiyatı ve teslimat koşulları hakkında detaylı bilgi sahip olabilmek için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir, internet adresimizden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. 

ÖZELLİKLER

Malzeme : Aleminyum Mekanizma ve  kumaş
Baskı : Parlak kumaşa Dijital transfer baskı
Kalite : Fotoğraf Baskı Kalitesi
Kullanım : İç Mekan,Fuar,ofis, salon
İşçilik : Kenarlar lazer kesim mekanizmaya alttan ve üsten özel montaj
Ambalaj : Fermuarlı Özel Çanta
Kulanılan Ölçüler : 60x180 -80x200-85x200 -100x200

 

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44