PLAJ BAYRAĞI

Plaj bayrağı denize girilen yerlerde alan belirleme konusunda önemli bir işleve sahip olan ve farklı anlamları, değişik renklerle belirten uyarı bayraklarıdır. Kırmızı renkteki plaj bayrakları denize girmenin tehlikeli olduğunu, sarı-kırmızı bayrak plajda cankurtaran olup denize girmenin güvenli olduğunu, sarı bayraklar ise denize girmenin risk olabileceğini belirten uyarı bayraklarıdır. Bunun dışında siyah-beyaz renkteki bayraklar bölgenin su sporları alanı olduğunu,  yeşil bayraklar denize girilebilir bölgeyi, mor bayraklar ise tehlikeli deniz canlısı ihtimalini belirtmektedir. Mavi bayraklı plajlar ise deniz suyu ve plaj kumu kalitesinin en yüksek olduğu alanları işaretlemek amacını taşımaktadır. Plajların yanı sıra hayatın birçok alanında yaygın şekilde kullanılan plaj bayrakları, ticari kullanım alanlarında yelken bayrak veya dubalı bayrak olarak nitelendirilmektedir.

Plaj bayrağı birçok farklı fonksiyona sahip bayrak türü olması sebebiyle, değişik amaçlara uygun şekillerde tasarlanmaktadır. Firmamız tarafından üretilen plaj bayrakları, 3 parçalı ve demonte edilebilir özeliklere sahip kolay takılıp çıkarılabilen bir üründür. Direğin ucunda bayrağa bombe şeklini veren çelik tel kırılmaz özellikte olup, bayrağın görsel etkisini oluşturmakta önemli bir etkendir. Genellikle 140 gr raşel kumaştan imal edilen bayraklar, değişen mevsim şartlarına karşı mukavemetli bir üründür. Hiçbir şartta renklerinde solma görülmeyen bayraklar, elde veya çamaşır makinasında yıkanabilir özelliktedir. Firmamız tarafından ücretsiz tasarım yapılan ürünlerin baskısı, en ileri teknolojiye sahip tekstil baskı makinalarıyla yapılmaktadır.

Plaj Bayrağı Fiyatları

Plaj bayrağı maliyetlerine etki eden unsurlar, sipariş adedi, kullanılacak olan kumaşın kalitesi, bayrağın ebatlarıdır. Plaj bayrağı fiyatları konusunda farklı fiyatlarla üretim yapan firmaların aksine, firmamız her zaman sektör ortalama fiyatlarının altında bir uygulamayla hizmet vermektedir. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş olan firmamız, kaliteli malzeme ve profesyonel tasarım ilkelerine sıkı sıkıya bağlı bir yöntemle üretim yapmaktadır. Firmamız vasıtasıyla edindiğiniz plaj bayraklarını,

  • Alışveriş merkezleri,
  • Oteller,
  • Fuar alanları,
  • Benzin istasyonları,
  • Kampanya çalışmaları,
  • Mağaza önleri

Gibi daha birçok alanda açık veya kapalı mekânlarda kullanabilirsiniz. Her iki taraflı olarak kullanıma müsait olan plaj bayraklarının tasarımı firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Plaj Bayrağı Satın Al

Plaj bayrağı diğer bir deyimle yelken bayrağı, kullanımda herhangi bir sorun yaşanmaması için, toptan imalat yapan kurumsal firmalardan alınmalıdır. Bayrakların uzun ömürlü olmalı ve niteliklerinin kaybolmaması için kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik çok önemlidir. Firmamız plaj bayrağı satın almak için talepte bulunan müşterilerimize özel tasarımlar yaparak, baskı öncesi demo çalışmalarını tasdik ettirmektedir. Böylece imalat sonrası en küçük bir sorun yaşanmadan ürünlerimiz uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü korumaktadır. Firmamıza verilen ürün siparişleri talep edilen gün müşteri adreslerine hızlı kargo yöntemiyle teslim edilmektedir. 7/24 hizmet veren iletişim numaralarımızdan sipariş ve teslimat konusunda gerekli tüm bilgiler verilmektedir.

Plaj bayrağı firmaların reklam çalışmalarına destek vermenin yanı sıra, firma imajını güçlendiren ve itibar kazandıran bir ürün çeşididir. Görsel algının oluşturulmasına katkı sağlayan plaj bayrakları, firmaların logo ve sembollerinin en geniş şekliyle tanınır olmasına katkı sağlar. Büyük bir itina ile üretilmekte ve müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Sipariş vermek için internet adreslerimiz veya sosyal medya hesaplarımızdan firmamızla iletişim kurabilir en uygun fiyatlarla ürün temine edebilirsiniz.

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44