MASA BAYRAĞI

Masa bayrağı kullanılacak olan yerin koşullarına uygun olarak farklı çeşitlerde üretilmektedir. Gerek resmi kurumlar, gerekse ticari faaliyet gösteren yerle başta olmak üzere oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Kurum ve kuruluşların temsili bakımından büyük bir önem sahip olan masa bayrakları, kullanıldığı kurumların imajını güçlendirecek görsel etkileri sağlamak açısından oldukça önemli işlevlere sahiptir. Farklı logo ve sembollerin tasarımlarıyla renklendirilen masa bayrakları genellikle Türk bayrağının yanında ikili bir şekilde kullanılmaktadır. Standart olarak 15x22,5 ebatlarında üretilen masa bayrakları genelde polyester ve saten kumaş kullanılarak üretilmektedir. Baskısı ise dijital veya ipek baskısı şeklindedir. Metal direkler üzerinde konumlandırılan masa bayrakları isteğe göre tekli, ikili ve üçlü ve dörtlü şekilde üretilmektedir.

Masa bayrağı bulunduğu alanın görünümünü anında değiştirip güzelleştirme konusunda oldukça etkili görsel bir üründür. Kaliteli malzeme kullanılarak profesyoneller tarafından üretilmiş olan masa bayrakları, kurum ve firmaların prestij çalışmasına doğrudan etki eden önemli bir etkendir. Tüm bayrak çeşitlerinin imalatı konusunda kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdüren firmamız, sektördeki en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla hizmet vermektedir. Masa bayrağı olarak adlandırılmış olsa da, vitrin, toplantı masası, misafir sehpaları üzerinde oldukça şık görünüm sergileyen bir üründür. Kullanılacağı alanlara göre standart ölçülerden farklı olarak da üretilebilmekte ve kullanım alanı genişletilmektedir. Firmamız, fotoğraf kalitesinde canlı renklere sahip masa bayrağı tasarımlarında sektörün lider kuruluşları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Masa Bayrağı Fiyatları

Masa bayrağı fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlar, verilen siparişin adedi, tercih edilen baskı türü, kullanılacak kumaşın cinsidir. Firmamız tarafından en uygun masa bayrağı fiyatları garantisiyle, özel tasarım isteklerine uygun olarak en seri şekilde üretilip teslim edilmektedir. Oldukça şık bir görünümde tasarlanıp baskısı yapılan bayraklar, özel üretim krom direklere takılı bir şekilde teslim edilmektedir. Kaliteli krom kaplama bayrak direkleri sayesinde yıllarca paslanma ve deforme olmadan kullanılabilen masa bayrakları, temsil edilen makamın önemini gösteren en önemli dekor malzemesi olarak yerini almaktadır. Kalite standartlarından en küçük bir taviz vermeden ürettiğimiz masa bayrakları, müşterilerin özel isteklerine uygun şekilde düzenlenerek imal edilmektedir.

Masa bayrağı devletler arası ikili görüşme toplantıları dahil olmak üzere, şirketlerin tanıtım toplantıları, seminerler, sempozyumlar vb. gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Tüm dünyada geçerli bir temsil ürünü olan masa bayrakları, dekorasyon, tanıtım ve reklam amacıyla da kullanılmaktadır. Görsel olarak hızlı bir etkileşim sağlayan bayraklar, firmamızın profesyonel tasarımcıları tarafından en yüksek kalite standartlarında tasarlanmaktadır. İleri teknoloji ürünü dijital baskı makinalarında 4 renk fotoğraf kalitesinde üretilen masa bayrakları dışında,

 • Türk bayrağı,
 • Atatürk resimli Türk bayrağı,
 • Makam bayrağı,
 • Kırlangıç bayraklar,
 • Flamalar,
 • Siyasi parti, vakıf, dernek bayrakları,
 • Seçim bayrakları

Firmamız tarafından itina ile üretilen bayrak çeşitleri arasında yer almakta ve en hızlı şekilde üretimi sağlanarak teslim edilmektedir.

Masa Bayrağı Satın Alımları Nereden Yapılmalıdır?

Masa bayrağı siparişlerinde resmi kurum veya özel kuruluş fark etmeksizin, tüm üretim çeşitlerimiz en yüksek kalitede malzeme kullanılarak yapılmaktadır. İnternet aramalarında masa bayrağı satın al şeklinde yapılan aramalarla firmamıza ait internet sitesine ulaşabilir, tüm bayrak modelleri hakkında geniş malumat alabilirsiniz. Uzun yılların bilgi birikimi ve deneyine sahip olan firmamız,

 • Bakanlıklar,
 • Genel müdürlükler,
 • Ticari holding ve şirketler,
 • Vakıf, dernek ve sivil toplum kuruluşları,
 • Meslek örgütleri ve esnaf odaları

Gibi kuruluşların masa bayrağı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamıza internet adreslerimiz sosyal medya hesaplarımız veya iletişim numaralarımızdan ulaşarak her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Malzeme : Kristal Parlak saten kumaş
Baskı : Çift kat dijital,serigrafı,transfer baskı     
Kalite : Akmayan boya ve solmayan kumaş         
Kulanılan Yer : Ofis,şirket,dernek,fuar, resmi kurum ve kuruluşlarda masa üstlerinde tanıtım amaçlı kulanılır.
Ölçüler : 15x22.5 - 8x25 - 8x30 - 10x30 - 12x18

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44