MAKAM BAYRAĞI

Makam bayrağı günümüzde kamu kurum ve kuruluşları, özel sektöre bağlı kurumlar ve ticari firmalar tarafından kullanılmaktadır. Kamuya ait yerlerde makamın temsil edilmesi amacına yönelik olarak kullanılırken, özel firmalar tarafından kendi sektörlerine ait sembollerle dizayn edilerek tanıtım ve temsil işlevlerini yerine getirmektedir. Günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan makam bayrakları, farklı ebatlarda ve değişik kalitelerde malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Teknolojik gelişmelerin sağladığı imkânlara bağlı olarak, modern bilgisayar tasarımlarıyla şekillendirilen bayraklar, ileri teknoloji ürünü baskı teknikleriyle kusursuz bir şekilde üretilmektedir. Görsel anlamda sağladığı etkiyle, tüm dünya ülkelerinde istisnasız olarak kullanılan makam bayrakları, temsil ettiği makamın gücüyle doğru orantılı olarak kusursuz bir şekilde tasarlanması gereken bir üründür.

Makam bayrağı devletler arası ikili ilişiklerde dahil olmak üzere birçok platformda, gelenek haline gelmiş olan bir seremonileri bütünleyen bir ayrıntı olarak önem taşımaktadır. Bu sebeple tasarımlardaki ayrıntılar büyük bir özen ve profesyonellikle yapılmalıdır. Nasıl kullanılacağı bir tüzükle hükme bağlanan makam bayrakları, kurumu temsilen makamda bulunan kişinin masasının sağ gerisinde bulunması, yıpranmış, yırtılmış veya deforme olmamış bir halde kullanılması gereklidir. Ayrıca bayrakların yerden en az 25 cm yukardan başlaması gerektiği gibi detaylarla kullanımın nasıl olacağı tüzükte açık bir şekilde belirtilmektedir. Makam bayrağı ölçülerini de bir standarta bağlayan tüzüğe göre, bayrağın 100x150 ölçülerde olmasının yanı sıra kullanılacak kumaş cinsi ve baskısı da önemli ayrıntılar arasındadır.

Makam Bayrağı Fiyatları

Makam bayrağı fiyatlarını belirleyen ana unsurlar, bayrakta kullanılacak direğin cinsi, kullanılacak kumaşın kalitesi, kumaşın kaç kat olacağı ve kaç adet bayrak yapılacağı gibi özelliklere göre belirlenmektedir. Firmamız uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle tüm bayrak çeşitlerinin imalatında en uygun makam bayrağı fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla üstün kalitede hizmet sunmaktadır. Firmamız tarafından üretilen bayrak çeşitleri kullanım amacına uygun olarak farklı şekillerde üretilmektedir.

  • Türk bayrakları,
  • Atatürklü bayraklar,
  • Kurum bayrakları,
  • Parti ve dernek bayrakları,
  • Masa bayrakları ve flamalar
  • Kırlangıç bayraklar,

Firmamız tarafından büyük bir özenle ve en yüksek kalitede malzemeler kullanılarak imal edilmektedir.

Makam bayrağı üretiminde kullanılan kumaş cinsleri ve üzerinde yer alan sembol, rumuz, logo gibi ayrıntıların nasıl tasarlandığı ve baskıda kullanılacak yöntemler önemlidir. Firmamızda üretilen makam bayrağı veya isteğe bağlı olarak farklı amaçlara yönelik çeşitlerde genel olarak,

  • Saten kumaş,
  • Triko kumaş,
  • Alpaka,
  • Polyester raşel

Türünden kumaşlar kullanılmakta, baskıda yer alacak tüm ayrıntılar uzman tasarımcılarımız tarafından büyük bir dikkatle analiz edilerek baskıya hazır hale getirilmektedir. Firmamız Bayrağın kullanım amaçlarına ve müşteri taleplerine göre dijital, serigrafi veya emprime baskı yöntemleri kullanılarak üretilmekte olup, tüm ayrıntılar baskı öncesi demo gösterimiyle onaylandıktan sonra üretim aşamasına geçilmektedir. Makam bayraklarının tasalanması öncesinde müşteri tarafından tüm ayrıntıların belirlenmiş olması imalat sürecini kısaltan önemli bir etkendir.

Makam Bayrağı Satın Alma Yöntemleri

Makam bayrağı üretim sektöründe uzman kuruluşlar arasında ilk sıralarda yer alan firmamız, bilgisayar ortamında uzman tasarımcılarımız tarafından dizayn edilen tüm bayrak çeşitlerinde hizmet vermektedir. Pirinç veya krom kaplama bayrak direkleri kullanılarak üretilen makam bayrakları, tüm standartlar dikkate alınarak, özenli bir şekilde üretilmektedir. Dilediğiniz tarz ve adette bayrak siparişlerinizi en kısa sürede ve en kaliteli malzemelerle imal eden firmamıza, internet adreslerimiz, sosyal medya hesaplarımız ve iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Firma veya kurumunuzu, en iyi şekilde temsil etmenize olanak sağlayan makam bayrakları hakkında tüm detayları uzman personelimizden alabilir, siparişlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Malzeme : Parlak saten kumaş
Baskı : Parlak saten kumaşa transfer  ve dijital baskı
Kullanım : Makam odalarında, Atatürk köşelerinde,şirket, dernek, protokol odalarında, resmi dairelerde
İşçilik : Parlak saten kumaşa içi telalı veya telasız kenarlar saçaklı - saçaksız
Ölçüler : 100x150 cm                                         

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44