GÖNDER BAYRAK

Gönder bayrak direğe çekilen bayrak anlamında kullanılmaktadır. Gönder ise bayrağın çekilmiş olduğu direğe verilen isimdir. Dilimize yerleşmiş şekliyle göndere bayrağı çekme ise bayrağın direğin en üst noktasına kadar yükseltilerek sabitlenmesi anlamını taşımaktadır. Paslanmaz çelik veya galvanizden imal edilen direkler hem bayrağın ağırlığına dayanabilmesini, hem de bayrağın uzak mesafelerden görülebilmesini sağlayan unsurdur. Yükseğe bayrak çekmek, bayrağı ülkesinin sembolü olarak belirlemiş halka coşku vermek, ülkenin düşmanlarına gözdağı vererek bayrağın asılı olduğu yerin kime ait olduğunu hissettirmek amacını taşımaktadır. Bu sebeple gönder bayrakları özel bir itina ve özen gösterilerek üretilmelidir. Firmamız tüm bu özelliklere uygun gönder bayrakları üretiminde kalitenin tek ve doğru adresidir.

Gönder bayrak imalatı yapılırken bayrağa ihtişamlı duruş sağlayabilecek tarzda üretim yapılmalıdır. Bu sebeple bayrak kanununda göndere çekilecek bayrakların ölçüleri ve nasıl kullanılacağı, hangi durumlarda yarıya indirileceği şeklindeki tüm ayrıntılar belirlenmiştir. Ülkemizin simgesi ve ortak değeri olan bayrağımızın en görkemli şekilde asılması için özel tasarım çalışması yapan firmamız, bayrak standartlarına uygun olarak en kaliteli malzemelerle üretim yapmaktadır. Gönder bayrakları,

  • Ülke bayrakları,
  • Yabancı ülke bayrakları
  • Logolu Holding ve özel şirket bayrakları

Şeklinde modellerden oluşmakta ve bağlı bulunduğu ülke veya şirketin imajını etkileyen en önemli unsur olarak kabul görmektedir. Milli bayramlar ve özel günlerde ülkenin dört bir yanında dalgalanan bayraklarımız gurur vesilesi sayılmaktadır.

Gönder Bayrak Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Gönder bayrak diğer bayrak modellerine oranla çok daha büyük boyutlarda tasarlanmaktadır. Bu sebeple hem kullanılan kumaşın miktarı hem de bayrağın çekildiği direk fiyatı gönder bayrak fiyatları oluşumunda önemli etken olarak yer almaktadır. Bayrağın çekileceği direğin boyu uzadıkça kullanılan bayrağın boyutları aynı oranda büyümektedir. Gönder bayrak fiyatlarında kullanılacak olan malzemenin kalitesi ve tasarımın niteliği de büyük önem taşımaktadır. Firmamız tarafından üretilen gönder bayrakları, üstün nitelikli bir kumaş olan raşel kumaş veya ipek kumaşlardan imal edilmektedir. Rüzgâra, yağmura ve değişen mevsim şartlarına uyum sağlaması bakımından tercihe ilen raşel kumaşlar gözenekli yapıları sayesinde rüzgârın hızını keserek bayrağın yıpranmamasını sağlarlar.

Gönder bayrak yapımında kullanılan ipek kumaşlar da görsellik açısından büyük bir fark yaratarak bayrağın azametini olabildiğince hissettiren bir özelliğe sahiptir. İnce parlak bir dokuya sahip olan kumaşlar dış mekânlar için uygun olmasına rağmen fiyat olarak diğerlerine oranla daha yüksek maliyetler içerir. Gönder bayrak fiyatlarını etkileyen bir başka unsur ise, verilen sipariş sayısıdır. Firmamız tüm bayrak çeşitlerinde olduğu gibi gönder bayrak fiyatlarında da sektörün en uygun fiyat ve ödeme seçeneklerini sunmaktadır. Bir diğer ana unsur olan bayrak direkleri, firmamız tarafından kaliteli krom ve paslanmaz galvanizden imal edilerek bayrağın ihtişamını tamamalar niteliklerde üretilmektedir. Yan aparatlar hariç olmak üzere gövde ve sabitleme ankrajı olarak iki parçadan oluşan gönder direkleri, uzman ekiplerimiz tarafından mükemmeliyetçi bir yaklaşımla üretilmektedir.

Gönder Bayrak Alımı Nereden Yapılmalıdır?

Gönder bayrak farklı birçok unsurun bir uyumlu bir şekilde bir araya getirilmesiyle mükemmellik kazanmaktadır. Gerek gönder direğindeki imalatın kusursuz olması gereği, gerekse bayrakta kullanılan malzemenin kalitesi oldukça önemlidir. Bu sebeple gönder bayrak alımları, profesyonel yöntemlerle imalat yapan kurumsal firmalardan yapılmalıdır. Firmamız, diğer bayrak çeşitlerinde olduğu gibi, mükemmel tasarımlar içeren gönder bayrak modelleri konusunda da mükemmeliyetçi bir yaklaşıma sahiptir. Firmamızın internet adreslerini ziyaret ederek gönder bayrak imalatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilir, iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak bayrak siparişlerinizi güven içerisinde verebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Malzeme : Raşel,Saten,Alpaka
Baskı : Dijital,Srigraf,Transfer
Kulanım : Dış mekan
İşçilik : Yandan veya üsten fitil uçlarında kanca kenarları çift dikiş
Yatay ölçüleri : 50x70-60x90-70x105-80x120-100x150-150x2.25-2x3-3x4.5-4x6-5x7.5-6x9
Dikey ölçüleri : 50x200-75x300-100x300-100x400-120x500-150x600

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44