FLAMA BAYRAK

Flama bayrak reklam amaçlı tasarım teknolojisinin gelişmesine paralel olarak üretilen çok amaçlı görsel bir tanıtım ürünüdür. Firmamız tarafından birçok farklı kuruluş adına tasarımı yapılarak üretimi yapılan bayraklar farklı kullanım alanlarında yer almaktadır. Kırlangıç bayrak olarak bilinen türünün yanı sıra dikdörtgen ve kama tipi flama bayraklar da büyük ilgi gören türler arasındadır.

 • Fuar organizasyonları,
 • Açılış ve tanıtım organizasyonları,
 • Sempozyumlar,
 • Alışveriş merkezleri,
 • Tören organizasyonları,
 • Siyasi parti mitingleri ve toplantıları,
 • Ticari amaca yönelik reklam çalışmaları,

Flama bayrakların kullanım alanları arasında yer almaktadır. Türk bayrağı ve yabancı ülke bayraklarının imalatında da sıkça kullanılan flama bayraklar şık duruşu ve görsel etkisi sebebiyle tercih edilmektedir.

Flama bayrak modelleri asılacak olan alanın özelliklerine göre tasarlanmakta ve her iki yanı istenilen logo, grafik ve yazılarla daha işlevsel bir hale getirilebilmektedir. Firmamız tarafından üretimi yapılan flama bayraklar, en kaliteli kumaşlara dijital baskı tekniği uygulamasıyla fotoğraf çözünürlüğünde imal edilmektedir. Her türlü mevsim şartlarına dayanıklı bir ürün olması sebebiyle hem iç mekânlarda, hem de dış mekânlarda sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Raşel alpaka ve saten kumaşlar kullanılarak üretilen flamalar, Türk bayrağı formunda üretilebilen bayrak çeşitleri arasındadır. Ticari amaçlarla farklı ebatlarda üretilebilen flama bayraklar, Türk bayrağı formunda üretildiğinde bayrak kanununda yer alan ölçülere göre imal edilmektedir. Türk bayrağı ölçüleri bayrağın uzunluğunun en ölçüsünün 4 katı şeklinde olmalıdır.

Flama Bayrak Fiyatları

Flama bayrak üretiminde kullanılan malzeme, tasarım çalışmaları, baskı tekniği ve bayrak sayısı flama bayrak fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli etkenlerdir. Yer kaplamadan daha fazla tanıtım yapmaya imkân sağlayan flama bayraklar, kullanıldığı alana sağladığı görsel katkı sebebiyle en sık kullanılan tören bayrakları arasındadır. Ticari amaçlı reklam çalışmalarında pratik kullanımı sayesinde kolayca asılıp çıkarılabilen flama bayraklar, her iki yüzünün tanıtım amaçlı olarak kullanılabilmesi sayesinde önemli bir tanıtım aracı işlevine sahiptir. Tüm bayrak çeşitlerinde kalitenin öncüsü olan firmamız, flama bayrak imalatında da sektörün en profesyonel tasarımlarına imza atmaktadır. Tasarımlarımız, yıllar boyu aynı kalitede kullanıma uygun olacak şekilde profesyonel yöntemlerle üretilmektedir.

Flama Bayrak Satın Alımında Kalite ve Fiyat Önemlidir

Flama bayrak siparişlerinde üzerinde durulması gereken en önemli hususlar, üst düzey kalite standardında imal edilmiş olması ve fiyatların uygun olmasıdır. Firmamız tarafından imalatı yapılan tüm bayrak çeşitlerinde kalite vazgeçilmez önceliğimizdir. Flama bayrakların görsel etkisinin bilincinde olan firmamız, fotoğraf kalitesinde ve çözünürlüğünde üretilmeye uygun tasarımlarla hizmet vermektedir. Bu sebeple flama bayrak satın alma taleplerinizde firmamızla iletişim kurarak her tür model ve ebatta bayrak siparişinde bulunabilirsiniz. İleri teknoloji kullanılmadan imal edilen bayraklar kısa süre içerisinde deforme olarak kullanım dışı kalmakta ve ekonomik olarak büyük külfetlere sebebiyet vermektedir. Bu sebeple sipariş öncesi firmaların tasarım ve üretim teknikleri hakkında bilgi sahibi olmak gereklidir.

Flama bayrak çeşitleri konusunda mükemmel tasarımlara sahip olan firmamız, farklı amaçlarla kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan bayrak ve portre modellerinde de benzersiz tasarımlara imza atmaktadır. İmalatını yaptığımız ürünler arasında,

 • Türk bayrakları,
 • Yabancı ülke bayrakları
 • Makam bayrakları,
 • Masa bayrakları,
 • Atatürk posterleri,
 • Kırlangıç bayraklar,
 • Yelken bayrak
 • Gönder bayrakları,
 • Siyasi parti bayrakları,
 • Vakıf, dernek, federasyon, konfederasyon bayrakları,
 • Holding ve firma bayrakları

Yer almaktadır. İsteğe göre değişik ebatlarda ve farklı renklerde tasarlanabilen bayrak çeşitleri, firmamız tarafından en kısa süre içerisinde imal edilerek hızlı kargo yöntemiyle müşterilerimizin adreslerine teslim edilmektedir. İnternet adreslerimiz, sosyal medya hesaplarımız ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak bayrak siparişlerinizle ilgili her türlü bilgiyi talep edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

Malzeme : saten kumaş saçaklı ve saçaksız üstten ipli
Baskı : İki yüzüne dijital,transfer ve eprime baskı
Kalite : Özel ilaçlanmış kumaşa solmayan ve  akmayan baskı
Kullanım : Takdim flaması, tanıtım, seremoni flaması   olarak kullanılır.
İşçilik : Çift kat içi telalı veya karton kenarlarda 3 ve 5 cm saçak ve üstten asma aparatı
Kulanılan Ölçüler : Üçgen 12x18-15x22,5-50x30-30x45 - Beşgen 12x18-16x24-20x30

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44