ATA VE LİDER POSTERLERİ

Ata ve lider posterleri her ülke vatandaşının ev ve işyerleri duvarlarına gururla taktığı ortak bir değerdir. Özellikle Türk vatandaşları cumhuriyeti kendilerine armağan eden Mustafa Kemal Atatürk posterlerini büyük bir övünç kaynağı olarak görmektedir. Bu sebeple tüm vatandaşlar mümkün olan her alanda posterlerini kullanarak atalarının ölümsüzlüğünü hissetmektedir. Şahsi kullanımların yanı sıra kamuya açık alanlarda devasa boyutlarda imal edilen Atatürk posterleri, bir azamet gösterisi haline dönüşmektedir. Firmamız tarafından farklı boyutlarda imal edile ata posterleri, en kaliteli kumaşlardan imal edilerek en ileri baskı teknikleriyle üretilmektedir. Atatürk posterlerinin yanı sıra, ülkemizin liderleri ve yöneticilerinin devasa posterleri itinalı bir şekilde, üst düzey hassasiyetle üretilmektedir.

Ata ve lider posterleri farklı amaçlara uygun olarak değişik platformlarda kullanılmaktadır. Daha çok dış mekân kullanımlarına özgü bir ürün olmasına rağmen, firmamız tarafından kapalı alanlarda kullanılabilen boyutlarda da imal edilmektedir.

 • Milli bayramlar,
 • Temel atma ve açılış törenleri,
 • Siyasi parti mitingleri,
 • Parti kongreleri,
 • Sivil toplum kuruluşlarının seçim, kongre gibi faaliyetleri,
 • Stadyumlar,
 • Kamuya açık alanlar,

Ata ve lider posterlerinin kullanım alanları arasında yer almaktadır. Firmamız tarafından yüksek çözünürlükte üretilen posterler, fotoğraf kalitesinde olup uzak mesafelerden en net şekilde görülebilecek niteliklere sahiptir. Bu tür tasarımlarda kullanılan malzeme ve baskı kalitesi, ürünün görsel etkisini en üst düzeye çıkaran unsurlar arasında yer almaktadır.

Ata ve Lider Posterleri Fiyatları

Ata ve lider posterleri firmamız tarafından en uygun fiyat garantisiyle müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Posterlerin maliyeti imalatta kullanılan kumaş kalitesi, tasarım özellikleri, ebatları ve baskı tekniğiyle doğru orantılı olarak hesaplanmaktadır. Firmamız tarafından isteğe bağlı olarak raşel veya saten kumaştan üretilen portreler, dijital baskı tekniğiyle fotoğraf kalitesinde üretilmektedir. Ata ve lider posterleri fiyatları konusunda önemli bir etken de, sipariş verilecek poster sayısıdır. Posterin ebatlarına göre ek parçalar, kenarlarına çift dikiş ve kolay asılabilmesi adına dört köşede halkalarla imal edilmekte, bu şekilde kolay kullanılabilirlik sağlanmaktadır. Posterler, kullandığımız kumaş kalitesi sebebiyle iz bırakmadan katlanarak sorunsuz bir şekilde muhafaza edilmekte, sonraki kullanımlarda ilk günkü görünüme sahip olmaktadır.

Ata ve Lider Posterleri Satın Almak Artık Çok Kolay

Ata ve lider posterleri internet kullanımının yaygınlaşması ve bilgisayarların hayatın her alanında yer alması sebebiyle, internet üzerinden kolaylıkla sipariş verilebilmektedir. İnternette ata ve lider portre siparişlerine yönelik olarak hizmet veren birçok bayrak firmasına hızlı bir şekilde ulaşıp ürün nitelikleri ve fiyatları hakkında bilgi almak mümkün olmaktadır. Firmamız, bu amaca yönelik olarak oluşturduğu internet sitesinde, en uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarıyla tüm sipariş taleplerini anında karşılamaktadır. Firmamıza verilen siparişler uzman tasarımcılarımız ve imalatta görevli personelimiz tarafından büyük bir titizlikle hazırlanarak hızlı kargo yöntemiyle müşterilerimizin adreslerine teslim edilmektedir.

Ata ve lider posterleri konusunda profesyonel personel ve ileri teknoloji ürünü dijital baskı makineleriyle kusursuz üretim yapan firmamız, hayatın her alanında ihtiyaç duyulan farklı poster ve bayrak çeşitleriyle hizmetinizdedir. Geniş ürün yelpazemizde yer alan ürünler arasında,

 • Türk bayrağı modelleri,
 • Atatürklü Türk bayrağı,
 • Lider posterleri,
 • Makam bayrakları,
 • Masa bayrakları,
 • Yelken bayraklar,
 • Kırlangıç bayraklar,
 • Gönder bayrakları ve direkleri,
 • Farklı ülke bayrakları,
 • Siyasi parti bayrakları,
 • Spor kulübü, vakıf ve dernek bayrakları,

Mükemmel tasarımlar ve yüksek çözünürlük özelliğiyle üretilmektedir. Firmamıza sipariş verilen tüm ürün çeşitleri, hızlı kargo yöntemiyle en fazla 3 iş günü içerisinde sorunsuz bir şekilde alıcı adreslerine teslim edilmektedir.

ÖZELLİKLER

Malzeme : Raşel veya Saten Kumaş

Baskı : Dijital
Kalite : Fotoğraf Baskı Kalitesi
Kullanım : İç Mekan - Dış Mekan
İşçilik : Büyüklüğüne göre ek parça dikiş. Kenarları çift dikiş altan ve üsten kolun 4 köşesine halaka takılır. 
Ölçüler : 100x150, 150x225, 200x300, 300x450, 400x600, 500x750, 600x900, 800x1200irekleri : 3.5-4-4.5 m

Profesyonel Bayrak Hizmeti Sunuyoruz

Sizlere Profesyonel Hizmet Sağlamak İçin Haftanın 6 Günü Çalışıyoruz!

Hemen Arayın

+90 545 515 52 44